Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert Viselkedik Igy a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert Viselkedik Igy a baratom?

Figyelt kérdés

Van egy baratom F\18 1eve beszelek vele es nagyon szeretjuk egymast <3 anak elenere hogy meg nem talalkoztunk csak facebookon irunk.

Minden rendben van latszolag de van mikor furcsan viselkedik mostanaban es nem tudom miert?!Kerdeztem tole mi a baj de nem mondta el. nem tudom mi lehet a baj :(


Elore is koszi a valaszokatt

L\16



#Igy viselkedik #Miert? de szeret
2016. márc. 22. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
💖 Szerinted mi honnan tudjuk,vicces vagy a kérdéseddel 😏
2016. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A baj a kapcsolattal van inkább. Hogy szerethetsz valakit akivel még nem is találkoztál? És akkor már egy éve csak írogattok. Nincs értelme így az egésznek, és szerintem ő erre már rájött.
2016. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mar beszeltem vele telon is es leszeretne hozzam jonni:)
2016. márc. 22. 11:23
 4/12 A kérdező kommentje:
meg igy sosem viselkedett o nem az a fajta fiu:) cask kivancsi voltam de koszi a valaszokatt
2016. márc. 22. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:

XD

Nem az a fajta 😂😂😂

Szólj facebook kapcsolat.

Tuti más csajt kúrogat kis naiv 😂

2016. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs barátod. Levelezőtársad van. Ez két különböző dolog, ne keverd! Talált valakit, aki közelebb van, ennyi lesz a történet. Csak nem akar megbántani, gondolom.
2016. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a viselkedéséről ,nem is beszéltél,hogy változott
2016. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azert nem talalkoztunk meg mert a szuleim nem engedik.
2016. márc. 22. 12:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól ez még nem kapcsolat. Legyen akárki hibája is, hogy nem találkoztatok. Bűnbaknak jók a szüleid, persze, de ettől még nem jártok. Nem?
2016. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A srac felre kefel es ezert a nem létező lelke helyen valami megmozdult es sajnál teged es ezzel taszít el magától ami a leheto legrosszabb döntés szoval jobb is hogy elment (haha 2 ertelem 😃 mert egy masik csajban is elment...)

16F

2016. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!