Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a barátom miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Barátomnak vannak furcsa dolgai. Ezek közül van egy, ami már nagyon szemet szúr.

Nyilván megnézeget más lányokat is mellettem, de ez nem zavar. Általában észre se veszem.

Ami viszont zavar, hogy ő tesz róla, hogy én tudjak róla, hogy ő kit stíröl, de elég érdekes módon.

Történt múltkor is, hogy elkezdte nekem mutogatni az aktuális jól öltözött, csinos lányt, és elkezdte szidni. Milyen bamba arca van, milyen furcsák a ruhái stb. De körülbelül 2 percig ecsetelte ezt nekem, mire le tudtam lőni, hogy figyi, hagyjuk már ezt.


Ezt vajon miért csinálja?

Én arra gondoltam első körben, hogy ő mindig azt hiszi, hogy én látom kit néz, és "próbál mentegetőzni". Szerintetek?



2015. júl. 15. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Adjál neki egy jó nagy pofont :D
2015. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki egyszerűen, hogy nézzen más lányokat, de ne kezdjen el róluk ecsetelni, hogy mi a hibája! - Szerintem.

Sok sikert! De hátha később leáll.: )

2015. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es az a baj, hogyha ezt így ahogy leírtam előadnám neki, abból baromi nagy sértődés lenne... :P

De legközelebb leszúrom kicsit, utána valahogy csak elviselem a hisztijét.

2015. júl. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!