Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan "nőjek fel" a találkozá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "nőjek fel" a találkozáshoz? Még annyira gyerek vagyok szerintem, de ugyanakkor belül nagyon bánt, hogy képtelennek érzem rá magam.

Figyelt kérdés
Bármilyen korosztály véleményét, tanácsát szívesen meghallgatom. Kérlek írd oda milyen nemű és hány éves vagy. Privátban küldöm a részleteket. :)

2016. márc. 24. 11:29
 1/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2016. márc. 24. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz:) Kíváncsi vagyok, milyen véleményeket kaptál, mert én sem érzem magam elég érettnek:/ 16/L
2016. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Még ha kifelé nem is ez látszik sokszor, de ennyi idősen mindenki gyerek. Ez a változások időszaka, ahol a biológiai fejlettség meghaladja a lelki fejlettséget. Magyarul kifelé komolynak tűnhet az ilyen és hasonló korúak nagy része (a viselkedése is), miközben a gondolataik még elég gyerekesek és hasonló cipőben járnak és csak a barátaik tudják, hogy milyen "bolondok". Szóval ne félj és ne hidd, hogy a többiek olyan érettek hozzád képest. :)
2016. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt most jól esett hallani,de tényleg sokszor rosszul érzem magam, hogy mennyire önállótlan vagyok, míg mások akár egyedül is elmennek bárhova ennyi idősen.
2016. márc. 24. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is, ha gondolod.

15/L

2016. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na irj 😄

15/L

2016. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!