Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mitévő legyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek? Szerintetek normális ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit nagyon szeretek.Elso bulin nagyon jol megvoltunk,beszelgettunk,tancoltunk mar ott voltunk hogy szeretkezunk stb.Masodik bulin csunyan osszevesztem az egyik legjobb haverommal aki velunk volt (osszesen 8 an voltunk,2 csaj es 6 fiu,az egyik az a csaj aki tetszik)mert egy neveletlen retardalt hulyegyerek.. es eddig semmi kovetkezmenye nem volt a hulyesegeinek de most meglett az eredmenye.Buli elott nyilvanos helyen bedobott egy rohadt nagy petardat kozel az emberekhez,meg sok mas baromsagot muvel meg.A csaj akit kiszemeltem bedugult a fule meg rogton le is szidta es szerintem is jogos es utana a csaj meg azt mondta nekem hogy menjunk mi 2 en talalni helyet magunknak a kedves kis haverommal.En innentol kezdve befejeztem vele.A csapat tobbi tagja is elkezdte kerulni a tarsasagunkat es igy a vegere le lettunk sz rva 2 en maradtunk.A csaj egész este nem szólt hozzám,amikor meg akartam olelni visszataszitoan ellokott es nem is mosolygott ram ugy mint elozo este.Szégyenlem magam mikor ezzel a hülyegyerekkel vagyok.Es egy sziat nem erdemel meg nemhogy meg egyszer elmenjek vele bulizni.Annyira ideges vagyok most... O biztos hogy nem jon velunk tobbet mert senki sem akarja es valoszinu hogy en se fogom.Elmegyek es bocsanatot kerek a tobbiektol tobbet nem fogom hozni ezt a barmot az biztos
2016. jan. 2. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
most írtad le h mit fogsz csinálni akk miért kérdezed? :'D
2016. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azert mert erdekel masok velemenye is
2016. jan. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!