Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk haza, mert 2,5 évre elmentünk és most van egy fiú aki tetszik. Teljesen jól elvagyunk, ha nincsenek ott a barátai. Az összes barátnőm azt mondta hogy összeillünk, de én nem hiszem el. Mit tegyek? Csak légyszíves azzal ne jöjjetek, hogy beszélj vele vagy írj rá.

Köszönöm a válaszokat. :)



2016. márc. 24. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tetszhetsz neki:)

Próbálj meg közeledni hozzá! És nem tudok jobbat mindani annál, hogy beszélgess vele! Nem kell elmondanod, hogy tetszik neked, cska beszélgess random dolgokról:)

Utána meg majd eldől!:D

2016. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik a közeledben? :) mármint amikor a haverjai is ott vannak
2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálom :)))
2016. márc. 24. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"Csak légyszíves azzal ne jöjjetek, hogy beszélj vele vagy írj rá."


Neked is pont annyi eszed van, mint a cipőmnek. Nem ismerünk sem téged, sem a srácot, sem a kapcsolatotok, semmit nem tudunk rólatok. Így mégis, hogy a *****-ba mondjuk meg neked azt, hogy tetszel-e neki?! Emberek, én ezt nem bírom. Annyi hülye van itt, mint homokszem a sivatagban, egyszerűen én nem bírom!


Pedig DE!! Menj oda hozzá és beszélj vele! Bár amint kiderül, hogy mennyi eszed van, egyből nem kellesz majd neki, mégha a külsőd csábító is...

2016. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor ott vannak a haverjai, úgy viselkedik velem, mint az összes lánnyal. Viszont mikor megzúzódott a térdem, majdnem az ölébe vett, csak nem tudtam hogy reagáljak és továbbmentem
2016. márc. 24. 13:41
 6/6 A kérdező kommentje:
És egyszer szakkörön rátámaszkodott a vállamra és azt mondta hogy én vagyok az egyetlen legjobb barátja. Ezt úgy, mindenki előtt.
2016. márc. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!