Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt. Többször is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt. Többször is. Beleszerettem, de nem akar semmi komolyabbat. Lehet esélyem, hogy meghóditsam?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazisták vagyunk.Osztalytarsak. 4 éven át nagyon jó barátságot ápoltunk egymassal, ő hozott össze az előző baratommal, (szinten osztalytarsam) aki történetesen nagyon jó barátja volt. Aztán amikor szakitottunk a srác nekem adott igazat. Nos... a szülinapunkat együtt ünnepeltük, a buli végén pedig mikor már mindketten jozanok voltunk megcsókolt. Nem is egyszer. Másnap nem beszeltunk a dologrol. Csak pár nappal később, azt mondta "szerintem nem menne köztünk vagy te nem így gondolod?!" en termeszetesen helyeseltem a kijelenteset. De azota minden mas. Minden percben egymas kozeleben vagyunk, a megszokottnal is tobbet toltunk egymassal, van hogy kezunk elidozik a masiken. De van hogy kisse tavilsagtarto is. Fogalmamsincs mit erezhet..nem az a nocsabasz tipus...2 baratnoje volt, sosem hulyitett senkit.. hogyan hodithatnam meg? 18/L

2016. jan. 24. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"szerintem nem menne köztünk vagy te nem így gondolod?!" en termeszetesen helyeseltem a kijelenteset"


Természetesen? De hát te magad sem érted miért mondta, akkor mire helyeseltél? Komolyan, miért nem tudtad megkérdezni, hogy "én semmi problémát nem látok, mire gondolsz, miért ne mehetne?" Valószínűleg csak erre várt, kis megerősítésre. Ha pedig nem, akkor legalább tudnád, hogy mi a baja veled, miért nem akart kapcsolatot kezdeni.


Legközelebb ne legyél ilyen kis nyuszi, ne helyeselj, ha nincs mire, ha nem is érted a helyzetet, ha nem értesz egyet. Állj ki magadért, a véleményedért. Most menj és kérd meg, hogy találkozzatok, aztán szedd össze a bátorságodat és kérdezz rá: -Mire gondoltál a buli utáni beszélgetésnél, miért ne mehetne köztünk? Miért csókoltál meg, ha nem akarsz tőlem semmit?

2016. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!