Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy cigánylány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy cigánylány járjak e vele? Nagyon csinos, nagyon rendezett és még szűz is! És merem e vele fojtatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 17:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%

Sukár sej az biztos. Örülj neki, hogy egy ilyen lány érdeklődik feléd és nem te vágyakozol egy lányra aki tetszik neked, de neki te nem. Minden jót, távesz báktálo.


17/f cigány

2016. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem most vágtad el magad a magyar lányok előtt. De te tudod. :)
2016. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
64%
Miért utolsó te miben vagy több ennél a lánynál?Megsúgom neked semmiben.
2016. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Megsúgom neked: Ő magyar lány nem cigány.

Ettől különbözik. ;)

Azért mert neked milyen punciba rakod azt a kis szűz farkad, attól még valakinek számít a minőség.:)

2016. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
34%

Én rendes cigány vagyok. Velem így nem beszélhetsz érted, féreg? Mutass egy vele egy korú magyar lányt aki ilyen jól nézki!

Nem tudsz?

2016. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
26%

Bármelyik magyar lány jobban néz ki, ezenkívül nekünk van sütnivalónk, ha érted mire gondolok. ;)

A kérdezőnek meg: Nem csak a férfi ondójától függ az egész. Fehér és fekete ember gyereke félvér lesz, ezt mulattnak nevezik.

Aztán utolsó, engem te ne merészelj féregnek nevezni, kis törpe a te fajtád mellettem. Takarodj a saját hazádba, ha itt valami nem tetszik.

ITT NEKED KELL ALKALMAZKODNOD, VILÁGOS?

2016. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van, nem nevezlek féregnek. Nem vagy arra méltó és szerintem ízlésficamod is van. Hidd el értékesebb ember vagyok nálad.
2016. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem vagy értékesebb se nálam, se senkin másnál sem. Szállj le a magas lóról és alkalmazkodj.
2016. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
92%
Egy rasszistánál egy nem rasszista ember értékesebb. A rasszizmus tönkreteszi a társadalmat.
2016. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a hozzád hasonló férgek teszik tönkre a társadalmat és ebben a többség egyetért. ;)
2016. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!