Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ezt velem az élet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem az élet?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim közül szinte mindnek van barátnője, de azok olyan "megb@sszuk, azt otthagyjuk" (elnézést a kifejezésért) barátnők...

Miért van, hogy nekem, aki őszintén szereti a lányt, nem sikerül egyszer sem?

Én nem vagyok híve annak, hogy 14 evésen lefeküdjek egy lánnyal.

Ráadásul nem tudnék fajdalmat okozni azzal, hogy elveszem neki...

/de ebbe most ne menjünk bele/

Szóval miért jön össze azoknak, akiknek csak a szex és a smárolás miatt kell a barátnő?

Nekem miért nem jön össze?

Én őszintén szeretem őt, de mégsem sikerült egyszer sem...

Miért teszi azt az élet, hogy csak a "rosszaknak" lehet jó?

Én egy olyan lányt szeretek, akire vigyáznék, óvnám, s szeretnem...

14/f



2016. márc. 27. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert még gyerek vagy, azért.
2016. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem azért mert gyerek vagy ez hülyeség, nekem még 20évesen is ez van :) ennek egyszerű magyarázata van :) a lanyoknak nem jön be mostanság az őszinte kapcsolat :D vagy nemtudom volt olyan lány ismerősöm akinek udvarolt egy fiú, a lány is megmondta nekem hogy a fiú tuti csak dugni akar, de attól függetlenül összejött vele mert volt pénze, égigérő haja meg sorolhatnám :) de biztos nem talalod ki mi lett a kapcsolat vége......
2016. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak több olyan fiú lenne, mint te! Az ilyenek sokkal jobban megérdemelnének egy barátnőt. És ennyi idősen nem kell semmi olyanba belemenni,te gondolod jól. :) Hidd el, majd találsz egy olyan lányt, aki megfog becsülni és úgy fog szeretni, amilyen vagy! :) 15/L
2016. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy van ahogy az utolso válaszolo mondta, csak lehet ez sok időbe telik :) es minel jobban keresed a lanyt annal jobban nem fog osszejonni :) majd eljön az ideje mindennek :)
2016. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit megnyugtattatok, hogy nem vagyok annyira paranoiás:)

A válaszokat továbbra is várom, több véleményre is kíváncsi vagyok ;)

2016. márc. 27. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugi van :D az élet szar főleg nekünk akiknek nem csak arra kell a lány de amint lesz egy lány aki ezt értékeli és persze emberien is néz ki onnantol sokkal boldogabb életed lesz :) de 14 évesen nincs hova sietned magambol kiindulva nem is erdemes olyan fiatalon baratnő mert nem tudod megadni neki azt a figyelmet és komolyságot és időmennyiséget amennyit érdemel. Legyél nyitott mindnkifelé de -ez most nagyon fontos- sose legyen azért berátnőd hogy legyen valakid ha nem tetszik keress mast de azert ne jöjj össze vele hogy valaki legyen...várj addig amig lesz olyan lany aki tetszik neked is és te is neki persze ezért tenni kell de minél többet probalkozol annál hamarabb megleled :) 17/F
2016. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os

Én egyébként nem a külsőt nézem, nekem a belső a fontos :)

De ahogy elnézem ebben a rohadt mai világban csak a külső, meg az anyagi javak a fontosak... :/

2016. márc. 27. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én őszintén szeretem őt, de mégsem sikerült egyszer sem... "


Szerintem ez nem konkrét. Őszintén szeretsz, de kit? Kit szeretsz? Az meglehet, hogy komolytalan lányokkal vagy körbevéve, de ha egyszer nincs konkrét lány, akiről beszélhetnél, csak általánosan "szeretsz valakit", vagy szereted a lányokat, akkor többnyire nincs miről beszélni:D

Előbb ismerkedj meg valakivel, akivel lehet érzelmileg kezdeni valamit, akit megfogtál, vagy ő fogott meg téged lelkileg, pl. eltudtatok értelmesen és bizalmasan beszélgetni egymással, utána lehet valódi érzésekről beszélni.

Lehet, hogy amit leírtál az egyenlőre elképzelésen, álomképen alapozódik, de pl. többnyire komolytalan lányok vesznek körbe, azok iránt miért táplálnál mély érzéseket? Ők nem érdemlik a jóságod, inkább olyan valakit kellene keresned, aki meg megérdemli.

Azt, szerintem hiába várod el az "életben", hogy a "smárolód-szexhajhász" fajta tápláljon irántad mély érzéseket.

2016. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia :)

vannak lányok akik tényleg nem külsőre mennek, és az ilyen fiúkat keresik, de ahhoz jobban szét kell nézni.. Nem hiszem hogy éppen a suli-szépe riba.nc (elnézést) fog az lenni. Mert a tapasztalatom a fiúkkal az, hogy ha nem olyan helyes, gazdag akkor egy riba.ncnak udvarol aztán sír a szája hogy ilyenek meg olyanok a lányok meg csak a pénzre meg a külsőre hajtanak.. fogadjunk van 1-2 akár több lány akinek szimpi vagy csak lehet nem osztályszépe ezért észre sem vetted őket :D hajrá, legyél figyelmes és ha van valaki állj elé, legyél vele aranyos hogy elolvadjon aztán nyert ügyed van :))

2016. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem pont nem az osztály szépe tetszik, és nem is osztálytárs, csak évfolyam, de tényleg nagyon bejön, mégsem egy No. 1 lány

Mostanában kicsit eltudtam vele beszélgetni, és meg is tudtam róla egyet, s mást, és ezek sok jó dolgot rejtenek. :)

Nekem az tetszik benne, hogy különleges

Nem olyan, mint a suliban akármelyik lány, hanem teljesen eltér ettől és ez tényleg nagyon bejön nekem.

2016. ápr. 9. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!