Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ezt velem az élet? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem az élet? L

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy srácot, aki midn külsőre, mind jellemre nagyon megfogott. Vállig érő haj, karakteres arc, ráadásul rockzenész, olyan különleges személyiséggel, hogy nem ismerek még csak hasonlót se. Megmondta az elején, hogy nem fog belém szeretni, nem az a típus, őt nehéz elbűvölni. Egy hónapra rá annyira belém bolondult, mivel minden nap beszélgettünk, hogy a végén előttem sírt skypeon. Aztán mivel túl messze voltunk, nem járhattunk, és megszakítottuk a kapcsolatot.

Pár hónapja véletlenül botlottam bele egy fiatal srácba, és kezdtünk beszélgetni. Mikor megláttam képen, leesett az állam. Ugyanaz a karakter, mint a másik srác. Szintén rockzenész. Kérdezgettem tőle néha egy-két dolgot, és meglepőmód ugyanazokat a válaszokat kaptam, mint a másik sráctól. Személyiségre is van köztük hasonlóság, de szerencsére annyira nem nehéz eset, mint a fentebb említett ismerősöm. Eljátszottuk ugyanezt a nem fog belém szeretni, mert neten nem lehet, most mégis ott tartunk, hogy távolság miatt ebből sem lesz kapcsolat.

2 év alatt nem tudtam kiheverni azt, amit az első sráccal történt, miért kell ugyanezt elszenvednem mégegyszer?


21N


2015. máj. 18. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezért adtam fel a netes társkeresést. Tavkapcsolathoz sok pénz is kell, hisz ott az útiköltség... Időhiány... Stb...
2015. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. én meg azért adtam fel, mert ronda vagyok és senki nem válaszolt. :c
2015. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Mert miért ne... Kétszer követted el ugyan azt a hibát, hogy távol lévő férfit kezdtél el kedvelni. Elsőre még oké, de másodikra miért nem nézted meg az elején, és kezelted te is úgy, hogy kösz nem, sőt, figyeltél arra is, hogy neki se legyen oka kedvelni téged? Ezért. Elkerülhető lett volna ez, de hát így hozta a sors. Remélem harmadjára már a környékről keresel embereket, biztosan találsz ott is neked tetszőeket.
2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert csak a külső érdekel. Ezt bizonyítja az is, hogy szinte ugyanúgy kinéző fiúkba zúgtál bele.
2015. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha egyszer ilyen az esetem, ilyenekbe fogok belezúgni. De írtam eleget a személyiségről is szerintem.
2015. máj. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!