Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A véleményetekre vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre vagyok kiváncsi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, állítólag én is bejövök neki, egy évfolyamon vagyunk, egy suliba járunk, de még nem beszéltünk. Mivel kezdjem a "szia" után? Mivel most szünet van, csak facebookon tudok neki írni, de még a jövőhéten nem tudunk találkozni, mert nem vagyok otthon. Állítólag nincs most barátja. Már hosszú ideje gyötröm magam, hogy még nem beszéltem vele, mert nem tudom, hogy mivel kezdjem. Nem tudom, hogy mások hogyan kezdeményeznek, mit csinálnak. Tudnátok tanácsot adni?

2016. márc. 27. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok xD csak én nem tudom hogy tetszek e a fiunak . Hát szerintem igen, írjál rá hogy szia . Hogyha tényleg tetszesz neki akkor biztossan visszair és ebből ő is tudni fogja hogy nem közömbös számodra (ha eddig esetleg nem tudta) sok sikert :D
2016. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem a fiúnak kell kezdeményeznie, akkor ne várd el a lánytól hogy ő írjon. Vedd a kezedbe a dolgot!!!! Kezd egy egyszerű témával pl. milyen napja volt, mit csinál. Aztán ha folyamatosan visszaír akkor jó nyomon vagy.

Ne legyél szégyenlős mert azt nem nagyon szeretik a lányok!

Remélem tudtam segíteni! :D :)

2016. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!