Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok, de nagyon. Többi lent.

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban kicsit gázos szituba keveredtem. Már több, mint egy hónapja nagyon tetszik egy fiú, aki nyolcadikba jár. Már kétszer beszéltem vele, és gyakran észrevettem, hogy a szünetben engem néz. Egyik nap, mikor úgy döntöttem, "gyerünk, most menni fog, írni fogok neki", tényleg sikerült írnom. Elkezdtünk beszélgetni, tök jófej volt velem, meg minden, pedig alig ismer. Szóval írogattunk, és később kiderült, hogy a legjobb barátnőm (!!!!) az, aki tetszik neki. És akkor minden értelmet nyert. Nem is engem nézett szünetekben, hanem őt. Miközben írtunk, tanácsokat adtam neki, de annyira hülye vagyok és fogalmam sincs, mit csináljak. A legjobb barátnőmnek egyébként van barátja, de ezt a srácnak nem mertem elmondani, vagy nem volt lehetőségem. Meg persze nem akartam összetörni a szívét. Nem tudom, volt-e már valaki hasonló szituban, mint most én, de annyi szent, hogy ROHADT NYOMORULT egy érzés mindig a harmadiknak lenni. Akinek sosem kellesz. Szóval én szeretem őt, de fogalmam sincs, hogy ezt később elmondjam neki, vagy ne. 13/L
2016. márc. 28. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Egy fontos kérdés: Mivel kapcsolatban adtál neki tanácsokat? Hogy hogyan szerezheti meg a barátnődet?
2016. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy a barátnődnek barátja van. Ez plusz egy alkalom arra hogy beszéljetek, plusz egy alkalom arra hogy megnyugtasd a törött szívét és ezután már ne engedd el. Tiszta az út a célba.
2016. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Megpróbálom. <3
2016. márc. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!