Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok a lányok terén.

Figyelt kérdés
Van 1 lány voltunk legjobb barátok is, aztán egy ideig nem beszéltünk, most meg megint elkezdtünk beszélgetni. Teljesen belé estem, és a napokban ezt elmondtam neki, hogy tetszik nekem. És nem írt semmi olyat, hogy ő csak barát ként tudna rám tekineti, és azt sem hogy tudna rám úgy nézni. Mit tegyek? . Elengedni nem tudom.
2016. márc. 14. 13:02
 1/2 anonim válasza:
Beszélj vele élőbe (Amúgy egy kicsit nézd te az ő oldalából is ha te lennél az ő helyébe és rádirnának hogy tetszel stb.. te mit írnál vissza hogy ne bánsd meg?) Szóval valószínűleg azért nem irt mert nem szeretett volna megbántani vele! Mondom beszélj vele élőbe.
2016. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben még semmi rossz nincs , tényleg kicsit elkell mélyedni a beszélgetésekben ,és te is többet megtudsz.
2016. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!