Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok, valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, valaki valami tanácsot tud adni?

Figyelt kérdés
Van egy parom tobb eve akit nagyon szeretek es nem csak szerelmem de testveremkent is nezek ra.Sajnos eleg regota tetszik a legjobb baratom de soha nem foglalkoztam ezzel csak lerendeztem annyival hogy helyes fiu.A parommal voltunk tul nyaron egy nehez idoszakon es utana par honapra azt vettem eszre hogy beleszerettem a legjobb baratomba.Nagyon sokat vagyunk egyutt,nagyon bizalmas kapcsolat van koztunk es teljesen onmagunk tudunk lenni egymas elott.Ha bulizunk sokszor mondja hogy imad meg szeret es idegesiti ha mas fiu udvarolni probal nekem.Minden nap beszelunk nala jobb baratot nem is kivanhatnek.A tobbieknek nem mondhatom el mert egy tarsosagba tartozunk a parom es a baratom is.Nem akarom a paromat atverni de ki kell "olnom" magambol ezt az erzest nekem nem szabad hogy mast szeressek.Bocsanat az ekezetek miatt,de angol a billentyuzetem.Ha valaki tud mondani jo tanacsot kerem irjon.
2016. márc. 18. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld elmondni a párodnak.Ha kiszerettél belőle azt meg kell értenie, nem birtokolhat tėged.
2016. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!