Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a volt barátomba

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja szakítottunk ő egyből tovább is lépett összejött az egyik barátnőmmel.De sajnos rá jöttem hogy én még mindig szeretem csak nem mondhatom el neki.
2016. márc. 28. 23:11
 1/6 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy szeret-e még. Valld be az érzéseidet, mert ha ő jön rá az már gáz lesz. A lényeg, hogy tudja hozzád visszamehet. Ne feledd, ahol volt tűz ott mindig marad parázs. Légyszi ne felejtsd el megírni mi lett, még akkor se ha hónapokkal később van eredmény, érdekel. Sok sikert! :)
2016. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Adom az elsőt + még annyi hogy lássa mit veszített.
2016. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak még mindig együtt van a lánnyal és szereti őt bár a csaj elég hülyén viselkedik vele
2016. márc. 28. 23:18
 4/6 anonim válasza:
Akkor szerintem várj és közben keress mást én is így voltam ezzel de kerestem valaki mást a régi helyett aki nagyon is tetszett mikor megismertem a másikat. De most már úgy elfelejtettem mint a szart és csak a mostanira koncentrálok mert nagyon szeretem tedd ezt te is.
2016. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom kit,hol vagy egyszerűen ki az aki tényleg tetszik
2016. márc. 29. 00:08
 6/6 anonim válasza:
Kezdj el vele beszélgetni. Kérdezd meg hogy szeret e még téged. Ha szeret biztos visszafog menni hozzád ha nem szeret engedd el és hagyd hogy ő boldog legyen. Biztos te is találsz majd egy olyan embert akibe ugyanolyan szerelmes leszel mint belé. Sok sikert!😉
2016. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!