Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12/lány


A szüleim elváltak, apámnak van egy barátnője és neki a fiába belezúgtam ugyan annyi idős mint én. Nem tudom hogy ez most ciki, vagy nem? Bevalljam neki, vagy ne? Szerintetek?



2016. márc. 29. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Először legyetek csak barátok. Majd esetleg aztán.

De nem lehetne ezt egy picit később kb 10-kor?

Most fáradt vagyok ehhez.

Majd rád írok.

2016. márc. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagytok rokonok szóval nem gáz...


Sokan jönnének mostazzal hogy fiatal vagy... Úgy se maradtok együtt örökké stb de én most azt mondom neked hogy sok sikert mert én is Ennyi idősen ismerkedtem meg a jelnegi párommal.

Mond meg neki nyugodtan... Max nemet mond. Hajrá😉

2016. márc. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. márc. 29. 02:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi ideje szereted, de ha még csak néhány napja, akkor várj egy kicsit, mert lehet, hogy csak fellángolás.^^

De sok sikert:D

2016. márc. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!