Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok valakibe de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe de nem merem elmondani neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mond el, vagy ne mond el.
2016. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön lerohanni azzal hogy "szerelmes vagyok beléd" először ismerd meg jobban beszélgess vele ilyesmi.
2016. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg, beszélgess vele, és utána már menni fog!:)
2016. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mádár0218 ***** válasza:
Hívd el sétálni ismerd meg ha már ismered akkor is hívd el nézz a szemébe és mond el neki
2016. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én így voltam 2 évig, hogy nem mertem elmondani. Aztán sikerült elfelejtenem az illetőt és összejöttem mással. Akit nagyon szeretek, de még most is előjön néha, hogy mi van ha esetleg neki is tetszettem, lehet hogy most akkor vele járnék és az jobb lenne. Pedig valószínűleg csalódnék benne ha jobban megismerném...Szóval ha tényleg nagyon szerelmes vagy és nem akarsz évek múlva is ezen rágódni hogy mi lett volna ha, akkor erőt veszel magadon. De választhatod ezt az utat is, vagy várhatsz a csodára.
2016. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy hívd el valahova és öntsd ki a szíved.

Ha lany vagy adj egyértelmű jeleket.

2016. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!