Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha 26 éves pasi,16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 26 éves pasi,16,17 éves csajjal jár az gáz? Lehet boldog jövőjük?

Figyelt kérdés
A lány érzelmileg összevan törve... miatt. És jelenleg csak vele 26 éves sráccal érzi jól magát. Különlegesnek érzi. Kórházban is volt, öngyilkosságot is megkísérelt. Stb.

2016. márc. 29. 03:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lehetőség van, hogy mit sikerül kihozni belőle, az csak az érintetteken múlik.


én is úgy gondolom, hogy egy 16-18 éves lány nagyon más, mint egy 25-30 éves. de ha megvan a közös érdeklődés, összhang, a szándék és a képesség az óhatatlanul felvetődő problémák kezelésére, akkor semmi nem állhat az útjukba és az évszámok semmit nem számítanak.


ismerek olyan lányt, aki 12 évesen zúgott bele egy sokkal idősebb srácba, 17 éves korában összejöttek és már vagy 6 éve együtt vanak, egy pár éve jegyben járnak.

2016. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 26 éves srác. Én alapvetően 2 évet maradtam az óviba így később kezdtem megismerni a világot, 20 évesen érettségiztem és végig fiatalabb társaságban voltam. Késő érő vagyok. Én 17-18 évesen kezdtem a lányok felé érdeklődni. Nekem is furcsa ez a korkülönbség, ezért is fordultam hozzátok. Viszont ha jobban belegondolunk, ha pár évet várunk és megmarad a barátságunk akkor ebből nagyobb közös jövőnk is lehet. Az én szüleim közt 10 év van és mégis kijönnek egymás közt.
2016. márc. 30. 12:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A kornak SEMMIHEZ nincs köze, ezt anno valami barom kitalálta, mert neki volt pénze, és míg a "kis embert" megböszarintja a törvény keze, ha egy kitalált számon aluliba merészel szerelmesnek lenni, addig ő kiskorú prostikkal buzul, mert megteheti, és nevet a markába. :D
2016. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Thomika20 ***** válasza:
Szerintem se gáz, de igen csak helyzet függő. Hasonló helyzetben voltam, de nálunk vége lett. Ellenem fordították, ki szeretett belőlem, más pasija van már azóta. :(
2016. ápr. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!