Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszi azt sok ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi azt sok ember, hogy keped megvaltozni egy olyan pasi, aki minden nap mas csajjal fekudt le?

Figyelt kérdés

Sokan azt velik, hogy egy ilyen pasi meg tud kimolyodni, szerelembe tudna esni es megbecsulne a lanyt.

Mibol gondoljak ezt?


2015. szept. 11. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

mert 40 évesen már csókolommal fognak neki köszönni a finom kis 18 évesek.

ezért addigra ennyi tapasztalattal levadászik szépen egy minden szempontból ideális nőt magának aki mellett már ki is tart.

2015. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Clark Kent.. ***** válasza:
27%

Mert van ilyen.


Haverom elég nagy nőcsábász volt. Előfordult olyan, hogy egyszerre több nővel is járt.


Mára azonban már megváltozott, most békében él a feleségével, és hűséges.

2015. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
csupán jó a beszélőkéjük, vonzóak, csábítanak mindenkit, vonzóan hat a lányokra, azoknak meg vonzó a hízelgés, nem tudják rögtön elküldeni a francba
2015. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

Már miért ne történhetne ilyen? Megváltoznia sem kell. Miből gondolod, hogy alapból nem képesek a szerelemre?


Szerintem képesek a szerelemre, emellett van időszakuk, amikor nincs szükségük másra csak szexre. A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.


Ezért nem értem, amikor a nők kapásból így állnak hozzá a "nőcsábász" pasikhoz. Nem értem miért gondolják, hogy ők csak erre képesek.

Én valószínűbbnek tartom, hogy egyszerűen arra volt szükségek. Valakinél ez 2 hónap, másnál 2 év.


A férjem ilyen. Volt 2 komoly kapcsolata előttem. A köztes időszakokban falta a nőket. Akkor épp arra volt szüksége. Addig csinálta, amíg úgy nem döntött, hogy ez neki elég, vagy épp találkozott valakivel, aki miatt elég volt.

Aki nem ismeri és csak a csajozós énjét látta az biztosan azt gondolná, hogy akkor ő biztos nagy nőcsábász, biztos egy nő mellett sem tud megmaradni, mindenkit megcsal.


Nos ez egyáltalán nem igaz. Hűséges típus, kapcsolatban kenyérre lehet kenni. Aztán a köztes időszakban meg szexre, kalandra van szüksége. Ennyi.

A legtöbb nő tudja mire megy ki a játék, aki meg nem, az pedig meg is érdemli amilyen ostoba. :)

Soha nem játszotta el, hogy ebből több lehet. Persze le tudja beszélni a bugyit a csajokról, de soha egy ercig nem ígérgetett, hogy majd ebből több lesz, meg holnap felhívlak..


Szóval én meg azt nem értem, hogy miért hiszi sok ember, hogy aki szereti a nőket, szereti a szexet, az miért ne lehetne komoly, miért ne lehetne szerelmes?

2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Persze nem állítom, hogy nincs olyan, akiről te beszélsz. Viszont a párom soha nem tartott egyszerre két nőt. Mindig csak egyet, abból viszont sokat.


Tehát azért vannak különbségek és az emberek összekeverik azt, amikor valaki szereti a szexet és falja a nőket.. Vagy valaki megállás nélkül átveri őket (pl. egyszerre több nőt tart..)

2015. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ugyan miért? Több nő jutott a farkára egy este alatt, mint neked egész életedben?
2015. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Mert ugyebár közülünk mindenki fasiszta gci bunkó magyar. Gratulálok! :)


Nem kell köztünk élned, takarodj a pcsába innen, ha nem tetszik. A picsogást meg hagyd abba, szánalmas. :)

2015. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát menj, senki nem tart vissza. :)
2015. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen szerintem ritkán van,ezért én eleve szóba sem állok olyan pasival(már úgy komolyabban) aki mindennap csak d*g. Valahogy nem érezném jól magam, nem tudom megmagyarázni.... lehet ez másnak természetes,nekem nem.
2015. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is olyan régen volt olyan kérdés, hogy a rendes srácok jellemben megváltozhatnak-e attól, ha sorozatos kudarcok érik őket a nőkkel kapcsolatban.

Ott is volt ilyen-olyan vélemény.

Ez kb. hasonló helyzet. A tapasztalat azt mutatja, hogy van olyan, hogy egy olyan pasi, akinek sok alkalmi kapcsolata volt megváltozik, ha már kicsit érettebb lesz és talál valakit, akit szeretni, tisztelni tud. Őt is érhetik olyan tapasztalatok, amik más irányba fordítják.

(Habár az, hogy minden nap mással fekszik le, szerintem mindenképpen erős túlzás, nem tudok elképzelni olyan férfit, aki ezt hosszú távon kivitelezni tudná.)


Az alapjellem nehezen változik, de fiatalon még alakulóban van, kiforratlan. Úgy tapasztalom, ahogy egyre idősebbek leszünk, egyre nehezebben változunk, bár még akkor is érhetnek olyan hatások, amik annyira mélyen érintenek, hogy valamilyen mértékben megváltoztatják az eddigi viselkedésünket, hozzáállásunkat.


A lényeg, hogy ez mindig kétesélyes. Nem lehet arra alapozni, hogy egy ilyen ember biztos megváltozik, de hülyeség azt is kijelenteni, hogy aki fiatalon sokat csajozott, abból idősebb korában semmiképp ne lehetne hűséges társ.

2015. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!