Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barat problema. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barat problema. Mit tegyek? Mi ez koztunk?

Figyelt kérdés
Szoval a helyzet az hogy ugy erzem mintha tobb lenne szamomra. De szerintem szamara se vagyok kozombos. Facebookon neha elege felre erthetoen ir. Multkor is elmondta hogy szeret, es hogy aggodik ertem es hog y mindig ott akar lenni ahol bajom esik. Aztan persze en se tagadom nekem is vannak felre ertheto helyzeteim; multkor mikor megoleltem fulebe sugtam hogy szeretem es igy is van. Gozom sincs mi utot belem. De kellet hogy kimondjam. Azt mondta hogy else akart engedni. Csak egy gebasz van. Baratnoje van. Es szereti tudom. Sul rola a szerelem. En ennek orulok de valahol meg se, felek attol hogy megszakad majd koztunk ez a kapcsolat. Nem akarom elvesziteni fontos szamomra.

2016. márc. 29. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Na ez a baj, ha a legjobb barátunk ellenkező nemű.

Szomorú dolog.

De hogy mit érzel iránta,azt magadban kellene tisztáznod. És hogy Ő mit érez irántad, azt pedig csak tőle tudhatod meg.

Sajnos így, hogy van barátnője a dolognak magasabb fokú következményei lehetnek.

Ha tudok segíteni, akkor holnap délután írj rám.

2016. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helyedben megmondanám neki kerek-perec! Eléállnék és elmondanám mit érzek. :) Ha ő nem akarná akkor lépj tovább ;)
2016. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a fiú-lány barátság sosem túl jó ötlet, főleg, ha ennyire nagyon oda vagy érte.

Meg hát, képzeld magad a barátnő helyébe... van egy fiúja, akivel szerelmesek egymásba, és akkor ott egy csaj, aki elvileg csak a barátja a fiúnak, mégis ölelgetik egymást, meg a fülébe suttog, hogy szereti. Kevésbé türelmes nők ezért kitépnék a szívedet.

Ez van, az ellenkező nemű barátok, meg úgy általában a haverok nagy része is lekopik, ha az embernek párja lesz. Ő lesz a fontosabb és őt fogja választani, ami érthető, mert vele tervezi a jövőjét, családalapítást, stb, és nem veled. Ilyen az élet, ezt el kell fogadni. Találj inkább te is magadnak egy pasit, akivel foglalkozhatsz helyette.

2016. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!