Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális hogy így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy így odavagyok érte mikor nem is járunk? (többi lentebb)

Figyelt kérdés
Van egy srác és hát...szeretem....de ő csak barátként/haverként tekint rám szerintem. Az a problémám hogy a legtöbbször szinte imádkozok hogy írjon rám mert imádok vele beszélgetni élőbe is meg chat-en is... na most nem mindennap ír rám és olyankor tisztára szomorú leszek meg minden....A másik meg hogy néha sétálok vele az utcán és rám tör az az érzés hogy meg akarom ölelni...ő nagyjából tisztában van az érzéseimmel és nemtudom hogy pont ezért vagy amúgy is a haverjai közé tartozom...többek között azért is szeretem mert megbízható és bármiről lehet vele beszélni meg tud nevettetni és mikor rám néz és elmosolyodik akkor meghalok ott helyben megérti mikor rosszkedvem van és mikor elmondom az okát azt is megérti néha megfogja a vállamat vagy múltkor fogta a telefonom én meg úgy mutogattam neki valamit hogy a kezén volt a kezem...ez nem szokta zavarni meg az sem mikor véletlenül neki megyek...a tetejébe annak hogy egy nagyszerű ember belül kívülről sem utolsó nagyon jól néz ki és kb. 3 hónappal fiatalabb nálam....Szerintetek normális hogy így odavagyok érte? 16/l (bocsánat ha kicsit sokat ömlengtem róla de csak úgy jöttek a szavak)

2016. ápr. 1. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
mondjuk sosem mondta hogy barátok vagy haverok vagyunk vagy akármi más kapcsolat van köztünk szóval fogalmam sincs mit érez de gondolom valahol a barátság és a haverság között lehetünk...
2016. ápr. 1. 19:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Cukiii :)

15/L

2016. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem mi ikrek vagyunk de komolyan ugyan ez és szerintem normális én is ennyire oda vagyok érte.
2016. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már hárman vagyunk, kedves hármas, mert ugyanígy vagyok Én is. :D

Csak az én kiszemeltem 4 hónappal fiatalabb nálam.

2016. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A végén egész kis családunk lesz :)
2016. ápr. 1. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el, van millió más fiú aki észrevesz, mint nőszemélyt.
2016. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

3 vagyok nekem 1hónappal öregebb.

És igen egész kis család😀

2016. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!