Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha ennyire odavagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha ennyire odavagyok ilyen képzeletbeli karakterekért?

Figyelt kérdés
18/f vagyok és elég furcsa a gondolkodásom. Még sose volt kapcsolatom és valahogy nem is hiányolom az életemből, viszont ennek lehet az az oka hogy odavagyok bizonyos képzeletbeli figurákért. Nekem az élet egy tündérmese (tudom hogy igazából nem az, de mégis a sok rossz dolog ellenére én így szemlélem a világot) és pl. sokkal vonzóbbnak találok egy sellőt mint egy normál lányt.. elég bizzar ez a példa de ez van. Többet most hirtelen nem akarok felhozni.
2014. júl. 16. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fake szaga van...
2014. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerida ***** válasza:
Későn érő típus ennyi. Ebben nincs semmi furi.
2014. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

brb gensokyo

Nem normális dolog, de ez ne akadályozzon meg benne.

2014. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!