Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nem tudom mi a szitu....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem tudom mi a szitu. Lehet hogy most tényleg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
1 gyakran vagyok szerelmes hónaponta 1-szer de ez más egész végig órákon őt bámulom, és az a legrosszabb hogy lehet hogy ő a legjobb barátnőmbe! De ez csak egy feltételezés mert kacsingatott a padunkhoz csak azt nem tudjuk kire és hát. Régebben ő bámult tátott szájal igen hülyén hangzik de ez van. Most mondjam meg neki vagy maradjak csöndbe mert már a levél meg van de a szekrény mélyére elgyuktam és a nevemet sem írtam rá oda adjam neki? :I

2016. ápr. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért, de szerintem te full aranyos lány vagy! :DDDD Ez nem tudom miből jött le. A lényeg, hogy a levél hót aranyos ötlet és működőképes, valamint az, hogy odamész hozzája és közlöd vele, hogy ez van. :) Sok sikert és kitartást! :)
2016. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, add személyesen oda te a leveledet. HA szerelmes vagy belé, küzdj is érte, mert ha tátott szájjal bámulod őt, és nem lépsz leüti más.
2016. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat de 1-2 éve voltam egy táborban és ott meg 1 fiú megmentett és nem volt közömbös számomra és még talán most sem? fogalmam sincs ő bókolt nekem én meg csak heherésztem és még a nevét is teljesen elfelejtettem 3 órát csak sírtam hogy hogy felejthettem el a névét mielőtt beértünk a szobánkba a barátnőm tolmácsolt hogy mit akarok mondani és én meg csak bólogattam hogy igen ezt én akarom mondani szánalmas vagyok tudom
2016. ápr. 1. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem! 😣 Szóval van egy srác, akibe beleszerettél, de erre későn jöttél rá és elúszott? :/
2016. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálhatom hány éves vagy?12?

Nem akarlak megbántani ezzel,és általánosítani sem,csak kíváncsi vagyok. :)

Én úgy látom,hogy mindig más fiú tetszik..várd ki,amíg ez a fiú jobban megtetszik és ha úgy érzed,hogy tényleg csak ő tetszik,és szeretnéd őt jobban megismerni,na akkor lépj. :)

2016. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12
2016. ápr. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!