Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk. Én lány, ő fiú. Már általános óta legjobb barátok vagyunk. Mindent meg beszélünk egymással. Mindent együtt csinálunk, még ugyanabba a középsuliba is járunk. Szinte lelki társak vagyunk. Nemrég össze jött a legjobb lány barátommal és hát olyat éreztem mikor megtudtam mint amit eddig még soha. Nagyon padlóra tett a dolog. Ez miért Van? Szerelmes vagyok belé??

2016. ápr. 2. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, csak úgy érzed hogy vki beférkőzött ebbe a "bennfentes" kapcsolatba, nem éppen féltékenység inkább egy kicsit light-osabb annál
2016. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érzel iránta vonzalmat, mondjuk meg tudnád csókolni? El tudnád képzelni, hogy együtt vagytok? Korábban gondoltál már arra, hogy több is lehetne köztetek? Mert ha igen, akkor szerintem egyértelmű a válasz.
2016. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát valami Olyasmi. Nagyon szeretem mindkettőjüket. De amikor látom hogy ölelgetik egymást, csókolóznak.. Rosszul esik. Egyébként a srác engem egyáltalán nem hanyagol. A barátságunk ugyanolyan jó mint régen. Csak..
2016. ápr. 2. 00:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, többször is gondoltam arra hogy együtt lehetnénk, hisz tökéletes páros lennénk. Mindenben egyet értünk. Kijovünk egymással
2016. ápr. 2. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Háát, szerintem szerelmes vagy, de ezt neked kell tudnod, és magadban kell rendezned, hogy mit kezdesz ezzel az érzéssel. Mert mondjuk van az a lehetőség, hogy továbbra is barátkozol velük, és szenvedsz (tudom milyen), és sokkal több idő lesz, mire elfelejted.

Gondolom, hogy nem szeretnél eltávolodni tőlük, főleg a fiútól, mert ahogy érzékelem, nagyon-nagyon jóban vagytok, és egy ilyen nehezen enged el az ember.

És el is mondhatod a barátodnak, de az pedig azért problémás, mert mi lesz, ha ő nem úgy... és hát azért mégiscsak összejöttek a barátnőddel. Nem tudom, mennyire erős, vagy hirtelen érzések.

Ő tett arra utalásokat, hogy el tudna képzelni többet veled?

2016. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tett utazásokat. Éppen ezért sem mondtam el neki eddig hogy mit érzek
2016. ápr. 2. 09:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Utalásokat *
2016. ápr. 2. 09:15
 8/11 Fruzs33 ***** válasza:
Egyértelmű,hogy beleszerettél!
2016. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell ellenkező nemű legjobb barát! Ilyen fogalom igazából nem is létezik, te is példa vagy rá.
2016. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen lehet hogy cumi segítene rajtatok
2016. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!