Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy éve ismerjük egymást és nagyon összemelegedtünk... aza baj h nem mondhatom meg neki ! Mikor megismertem egy kicsivel utánna jött össze az egyik barátnőmmel.... nagyon sokat segitettem neki lányos ügyekben, szinte minden reggel arra kelek fel hogy pittyeg a telom... irja h joreggelt meg ilyenek... este ha beszélünk videochaten akkor mindig ugy köszön h szia imádlak csókollak (persze csak hülyéskesik) fogalmam sincs h ő éreze többet mint barátság ?!
2016. jan. 3. 13:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Együtt van még a lánnyal vagy nem? Ha nincs senkije akkor mondd meg neki. Én is beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Azóta 10 hónapja együtt vagyunk.😊
2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Ha nincs barátnője jelenleg, akkor érdemes lenne közeledned felé. Ebből úgyis 2, maximum 3 kimenetel lehet.. vagy összejöttök, vagy nem (és akkor két lehetőség alapján.. vagy bomlik a jó barátság, vagy úgy csináltok, mintha mi sem történt volna). Nálam is volt ilyen, csak én féltettem a barátságunkat, így nem léptem, bár azóta nekem másik barátnőm van, vele pedig tartom a kapcsolatot, csak valahogy elszálltak vele kapcsolatban az érzések. :)
2016. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek már együtt... csak aza baj, hogy a tesójával járok... :(
2016. jan. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!