Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Se veled sem nélküled, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled sem nélküled, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most vagyunk együtt 3 éve és tényleg az elvárásaimnak megfelelő barátnő, mind külsőleg, mind belsőleg nem is kívánhatnék jobbat. Szeretem is én is őt és ő is engem, viszont azt érzem, hogy néha mást is szeretnék. Van egy lány aki bejött a képbe, ő szeretné ha vele lennék kapcsolatban, szakított emiatt a barátjával több éves kapcsolatból. Sokat gondolok rá, történtek is már dolgok viszont szeretem a barátnőmet. Ha most emiatt őt eldobom, félek, nagyon meg fogom bánni és esetleg nem fogok mégegy ilyet mint ő találni. Róla nem is beszélve, mert nagyon szeret. Nem tudom hogy mi tévő legyek. Ő sosem csalt meg engem , viszont nem tudom elképzelni hogy ne legyen más nő az életemben. Ha most 35 évesek lennénk, minden gondolkodás nélkül megkérném a kezét és ő lenne a választottam. Nagyon sokat gondolkozok és életemben nem álltam még ilyen nehéz helyzetben, nagyon nem tudom mitévő legyek.

2016. ápr. 2. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Mióta van ez az új lány? Ha csak pár napja/1-2 hete, akkor várj még 1 kicsit, és mondjuk próbáld meg valami izgalmassal fellendíteni a kapcsolatotokat a barátnőddel. Ha nem sikerül/nem vevő rá a barátnőd, akkor az új lány, ha nem, akkor nem. Én így döntenék.

18/F

2016. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az új lány vagy 2 hete van a képben, külsőleg a barátnőm jobbnak mondanám, a belsőt még ugye nem ismertem meg 2 hét alatt.. A barátnőm szakított velem pár napja ugyanis ő nem bírta azt ki hogy én nem tudok dönteni, mert ugye látta rajtam hogy van valami és volt már ebből hezitálás. A másik csaj viszont most szakított a barátjával, azt várná szerintem, hogy legyek vele. A mostani barátnőm pedig attól hogy szakított, állandóan rámír, megkeres hogy szeret és hogy ne hagyjuk ennyiben.. nagyon nehéz
2016. ápr. 2. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Eléggé tökéletes párosnak tűntök a mostani barátnőddel, én azért nem hagynám abba. Ráadásul az új lánnyal ha összejössz, 1-2 év múlva jön neki egy jobb (vagy benned csalódna), akkor téged is így "eldobhat" majd. Mérlegelj, és hallgass inkább a szívedre, mint az eszedre (végül is fiatal vagy, nincs gyerek, közös lakás stb. - gondolom én).

2016. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tényleg ez zavar engem annyira, hogy nem tudok a mostani barátnőmre kb rosszat mondani, mert mindig alkalmazkodott hozzám és mondom a külső is tökéletes. Semmi nem köt még minket össze, én is ezt mondtam. Ez a másik csaj meg viszont nem is az, hogy vele évekig akarok együtt lenni, csak néha úgy érzem kipróbálnék még új dolgokat, esetleg új személyekkel. Ezen a mostani barátnőmön kívül nem volt még úgy komolyabban csak egy, előtte még kavargatások sem.. lehet, hogy ez a baj. Minden tökéletes, de sajnos néha úgy érzem, szeretnék mást is..
2016. ápr. 2. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még maradj együtt a mostani barátnőddel, és akkor ha érzel vágyat , késztetést egyértelműen elfele, hát akkor evezz másik vizekre. Habár nem tudom.
2016. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megint 1. vagyok:


És mi lenne, ha valami totál új dolgot, de a barátnőddel próbálnátok ki? Szerintem azért annyit megér, és ha egyikőtök is kedv nélkül, beleélés nélkül csinálná, akkor szakítsatok. Én szurkolok, hogy jól döntesz.

2016. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy a barátnőmmel próbáljak ki valami újat, akkor meg kell mondanom neki , hogy adjunk mégegy esélyt, ezzel reményt adok. A másik lánnyal mindennapi kapcsolatban vagyok, sőt bármelyik lány mellett döntök is a másik megtudja, és elfordul tőlem valószínűleg. Szóval ha most a "barátnőmmel" megpróbálunk valamit, nagy eséllyel a másik lánynak meg kell mondanom, hogy nem akarok tőle semmit, amiben meg nem vagyok teljesen biztos. Viszont fordított esetben a barátnőmnek kell ezt mondanom.. Ez itt a nagy probléma..
2016. ápr. 2. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy baratnod es bejott a kepbe egy masik, akkor valaszd a masikat, mert ha igazan szeretted volna a masiknak eselye se lett volna belepni az eletedbe. A "baratnodet" meg hagyd tovabb lepni, nem erdemli meg, h lelkileg kinozd ezzel a hulyeseggel. Ha tenyleg olyan amilyennek leirtad siman talal maganak valakit, te meg kieled magad aztan majd lesz valami. Ennyi.
2016. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!