Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnek tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok. Egy 17 eves srac tetszik. 2,5 evvel idosebb nalam. Eddig azt gondoltam hogy remenytelen elvegre sokkal idosebb, mas iskolaba jar ezert keveset latom meg ugy minden. Amikor kicsik voltunk szerintem "tetszettem neki" Persze 11-12 eveskent (o 14 korul volt ugye) ezek nem ilyen komoly dolgok. Csak megkerdezte hogy tancolok-e vele meg bedurcizott ha nem koszontem neki a buszon meg ezek a tipikus gyerekes dolgok. 13 evesen mar akkorakat rohogtem magamon hogy ez a srac tetszett meg hogy ez milyen gaz😂 erre 14 evesen konkretan beleszerettem. De ez egyoldalu. Ha ugy adodik hogy talalkozunk akkor koszonunk egymasnak. De semmi extra. Es tudom hogy 1 vagy ket lannyal kavar(nem tudom eldonteni hogy melyikkel😂) es ok velem egyidosek. Ha a kozelemben van fullra megvaltozik a viselkedesem. Es ezt nagyon utalom. Facen nem beszelgetunk. Eloben sincs nagyon lehetoseg ra. Probaltam mar figyelmen kivul hagyni de sosem sikerul. Lehet jobb lenne hagyni a fenebe mert csak az idomet pazarlom. Tisztaban vagyok ezekkel csak nem megy.
2016. ápr. 3. 14:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem még kicsit próbálkozhatsz. De ha továbbra is közömbös és más csajjal kavar, akkor tényleg nincs értelme. Ha nem bánod, adok egy tanácsot, ami talán nem itt és most, de majd a jövőbe hasznodra válhat. Ez egy kis tapasztalat story lesz :) egyszer, én is úgy a te korodban belezúgtam egy nálam 2 évvel idősebb, tipikus menő srácba. Először úgy tűnt érdeklem, de amikor kiderült hogy sulis botrányt csinált az egyik osztálytárs nőmmel (nem részletezném...) teljes mértékben kiábrándultam belőle. Már nem bámultam és úgy tűnt ezt ő is észrevette. Közbe a csajjal összeveszett, aztán körülöttem lebzselt, hogy ne durcizzak, csak poén volt, meg, hogy szeret (persze ez jól esett, de attól még nem felejtek...) Egyszóval féltékennyé akart tenni, de hát nem ezt várta. Szóval erre ne mondj igent. Ha egy srác így taktikázik undorító... Bocs, ha csak fárasztottalak, de nem akarom, hogy akárki is beleessen ebbe a hibába...
2016. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!