Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még olyan srác aki "küzd"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan srác aki "küzd" el lányért? (Szereti ha a csaj tud fincsiségeket csinálni. Jófej és cuki😄 stb) Úgymond. Nem a lánynak kell kezdeményezni? Mert én soha nem fogok egy srác után se menni. Hiába tetszik vagy ilyesmi 😜

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 19:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia:) eddig mindig mint fiú én küzdöttem kezdeményeztem, egyet kivéve amikor szó szerint egyszerre nyitottunk a másik felé:D
2016. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát, tapasztalataim szerit már kevés az ilyen.

Fiú osztályba járok(30 fiú) és alig akad pár aki még oda meri tenni magát és mondhatni rá, hogy tényleg lassan férfi. Nem egy éretlen lúzer aki lusta még kezdeményezni is.

Én, mint lány kereteken belül jelenleg is hajlandó vagyok úgymond 'küzdeni' azért az egyetlen fiúért aki iránt életemben először érzek többet, mint barátság.

Adom felé a konkrét jeleket, de kimondani és ÉN elhívni soha nem fogom, mert, mint férfi ez az ő dolga.

Hogyne...Hívjam is el, még esetleg én is fizessek?

Na még mit nem.

Személy szerint engem nem érdekel, hogy a srácnak mennyi pénze van, nem kell a sztereotípia a lányokrólo, hogy mind pi csa.

Ti siránkoztok fiúk, hogy a mai lányok felszínesek? Tudjátok miért? Mert ti is azok vagytok. Legtöbbetek csak a csecsre meg a seggre megy, meg meglehessen farkalni

Még jó, hogy a lányok ezért cserébe a pénzeteket nézik...

Szánalom.

Persze kivételek mindig vannak, azoknak tisztelet!

2016. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Takarodjál már utolsó XD 15 rugómba került, hogy lemenjek a csajhoz, erre este már mással kavar. Ez hol felszínes? :D Max ő egy méteres rib-anc
2016. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves, 13-as odaírtam, hogy vannak kivételek.

Ezek szerint te kivétel vagy, viszont a csaj egy ribi volt.

Ezen nincs mit túlmagyarázni.

2016. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 12-esnek teljesen igaza van..Mindenki más és kedves 12. nem kell minden lányra érteni hogy egy könnyelmű nőszemély mindegyik. Igen, lehet hogy pont az a csaj akit te kifogtál az volt.De minden lány nem lehet rossz pont ahogy a fiúknál is dettó ugyan ez van.Van pávagyerek(akinek nem ingere ne vegye magára) aki csak le akar veled feküdni ,és van a normális aki komoly kapcsolatot szeretne.
2016. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13. *
2016. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Scav ***** válasza:
100%

A női egyenjogúság és emancipáció ezzel jár. A nő ugyanazt érdemli, mint a férfi. Hát néha kezdeményezhet ő is :D

Küzdöttem én is a csajokért, de határ mindig van.

A mai világban ez a határ már csökkent :)

Olvastam valamelyik blog-on, hogy a magyar srác kiment Norvégiába, ott udvariasságból kinyitotta és előre engedett egy idegen nőt egy étteremben, az meg nekiállt felháborodva, hogy ne udvariaskodjon, ő is ér annyit, mint egy férfi :D

2016. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 b_zsolt55 válasza:
Kevés az a fiú aki küzd, mer küzdeni egy lányért...mi ennek az oka? Az hogy egy más helyen lehetséges hogy kitárt karokkal várják...vagy még van egy másik is: "felhigult" a fiú- lány kapcsolat mert ma már nem azt jelenti amit jelentett egykor....
2016. ápr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat..es a negativ hozzászólások többsegét nem ertem..hogy miert kell általánosítani, én egy normális lány vagyok és a fiuk dolga hogy kezdeményezzenek...nem azt mondtam h mennyetek el ide meg oda érte és a küzdes dolgot pedig ugy ertettem, hogy azért már csak ne a lány küzdjön ha meg a csaj tudja h nem lesz belőle semmi én az elején szoktam közölni úgy hogy barátok is maradunk:) mag mindeen ... de az tenyleg gongosz amikor megtesztek valakiért ennyit hogy elmentek értük olyan messzire... én ink. Örültem volna nagyoon nem hogy még szakitani meg masokkal lenni. Na de köszi tényleg a válaszokat:)
2016. ápr. 5. 16:30
 20/20 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a lényeg, ő tudja a tutit XDDDDD

2016. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!