Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltott gyümölcs a legédesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott gyümölcs a legédesebb, olyan emberbe szerettem bele, akibe nem lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Megtettem, azt a ballépést, hogy beleszerettem egy olyan emberbe, akibe nem lehet.1,másik országban él 2,az ő kora az én korom duplája 3,a munkája miatt szinte megközelíthetetlen 4,nem beszél magyarul.Mégis, azt érzem, hogy nekem ő kell és addig nem nyugszom, amíg nem történik valami.(Egyébként nincs barátnője). Persze tudom, hogy szinte lehetetlen, hogy bármi is történjen köztünk, de, ezt csak az eszem tudja,a szívem nem... Ilyenkor mi a teendő? Próbálom magam lekötni,ismerkedni de egyszerűen semmi nem hat.Kérlek normális válaszokat írjatok.A 62745837274. ilyen kérdés,de nagyon sok dolgot próbáltam tényleg,hogy kiverjem a fejemből.Nem megy... L
2014. jan. 11. 23:19
 1/5 Noydra ***** válasza:

Jóég...

Hogy lehet valakibe beleszeretni, akivel kommunikálni sem tudsz?

Nem szeretsz te lóf..szt se, ne hazudj :D

2014. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Szerintem lehet valami. Hány évesk vagytok?
2014. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nehéz ügy...én azt javasolná, hogy valamilyen úton-módon dugasd meg magad vele...azután elmúlik hidd el..de ha ez nem működik, és tudod, hogy úgysem lehetne belőle semmi akkor kár egyáltalán beszélni vele/róla.
2014. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 angolul még lehet...
2014. jan. 11. 23:23
 5/5 Bence_ ***** válasza:

Ő szeret?

Ha igen akkor a többire van megoldás.

2014. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!