Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rossz emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rossz emberbe szerettem bele?

Figyelt kérdés

Napról napra egyre jobban kezdem úgy érezni hogy szerelmes vagyok egy srácba, de van barátnője, és én igazán nem akarom szétszakítani senki kapcsolatát, a kettejükét meg végképp nem. A lányt is kedvelem, igaz nem ismerem túl közelről. Szóval mit lehet tenni? Nem tudom elfelejteni, nap mint nap látom, beszélek vele. Ez az egész őrültség, nem tudom miért is érzek így, nem kéne. Létezik megoldás? :(

17/L


2014. nov. 11. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeress belém!
2014. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj mas sraccal. Legy szerelmes masba. Ennyi.
2014. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szard le!
2014. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele kevesebbet, hagyd, hogy kevesebb legyen az interakció köztetek, mást nem tudsz szerintem ebben a helyzetben.
2014. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj túl. Bármilyen nehéz is.
2014. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeress az egyes számúba :P
2014. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!