Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tenyleg csak abba az emberbe...

Tenyleg csak abba az emberbe szerettem bele, aki a szinpadon van?

Figyelt kérdés

Eloszor is, ugyerzem eleg hosszu lesz.:')


Tehat, 17 eves vagyok. A giminkben az egyik tanarno vezet egy ugynevezett TGK csoportot (tehetseggondozas es kepzes, azthiszem ez a neve), ami harom reszbol all, enek, tanc,proza, MINDEGY, nem ez a lenyeg :) Es az egyik ismerosom jar oda, enek reszlegre. (Egy evvel felettem jar amugy a fiu) Mivel azert ismerjuk egymast, ha lattuk egymast a folyoson, eddig is koszontunk, de ennyi. Viszont en kb. November elejenen egeszen veletlenul (elmaradt az edzesem es unatkoztam) betevedtem az egyik probajukra....probalom minel rovidebben es tomoren leirni hogy az a fiu mennyire k.ibebaszottul fantasztikus egyeniseg, milyen hanggal es kisugarzassal, tenyleg az, akitol a "keves ideig biro" nok ott helyben orgazmust kapnak :'), szoval teljesen odavoltam meg vissza. (Azt azert fontos elmondanom, hogy egyaltalan, semmikeppen sem csunya fiu, viszont nem olyan mint akik nekem eddig tetszettek) Az a delutan utan akarva-akaratlanul is elkezdtunk rengeteget beszelni, en folyamatosan eljartam a probaira, amikor mar csak meglattam a szinpadon vagy barhol, ereztem azokat a nyamvadt pillangokat a hasamban, amirol minden szerelmes magyaraz (voltam mar szerelmes de a pillangok elmaradtak :')) es ugytunik hogy nagyon belezugtam....


Az egyik baratnom viszont kesz tenyek ele allitott, vagyishogy szerinte en azt az embert szeretem, aki a szinpadon van, nem aki a valo eletben. Ezt abbol latja hogy a probak kozben (egyszer ottvolt velem) kifordulok onmagambol, vigyorgok, voros lesz a fejem, minden hasonlo, a maganeletben pedig tok normalisan viselkedek ha beszel hozzam a srac...nagyon osszezavart, nem tudtam mit reagalni, es azota ezen kattogok....


Szerintetek is igy van? Egyaltalan letezik ilyen, hogy egy "masik" szemelyisegbe szeressen bele valaki?


Elore is koszonom 


2014. dec. 28. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Majd ha már nem 12 leszel akkor ez meg fog változni!

17 az kicsit erős ilyen kérdés melett!

2014. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*mellett. 35%:)
2014. dec. 28. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egyaltalan letezik ilyen, hogy egy "masik" szemelyisegbe szeressen bele valaki?"


Hát ezt meg hogy érted? :)

2014. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a fiú tehetséges, és a színpadon olyanná alakul át, aminek pont az a célja, hogy ilyen erősen hasson másokra. Jó, ha ez felkeltette a figyelmed, de valóban kérdéses, belátsz-e a maszk mögé..

A problémád megoldása elég egyszerű. :) Kicsit kevesebbet járj a próbákra, a való életben pedig találkozzatok többet. Akkor ki tudod zárni a másik énjét, éa felfedezni, milyen ő és mit is érzel. Hogy csak a kisugárzása csavarta el a fejed, vagy az is, ami mögötte van.

2014. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolso a normalis valaszt!:)

Talalkozunk eleg sokat, ugye eleve a suliban, meg azon kivul is. Egyetlen problema, hogyha pl meghallom a nevet, vagy valami, nem az ugrik be, hogy mittudomen "milyen jol elvoltunk multkor itt meg ott" hanem amit a probakon latok belole....

2014. dec. 28. 10:45
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as, ugyertettem, hogy o a szinpadon teljesen mas szemely, sokkal nyitottabb, persze a valo eletben sem zarkozott tipus, de a szinpadon teljesen mas, szinte kiviragzik vagy nem tudom mashogy megfogalmazni :DD
2014. dec. 28. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha privát beszélgetés közben is megvannak a pillangók, akkor nem a színészi képességei vonzanak. Egyébként még profi színészek sem feltétlenül tudják a valós énjüket teljesen levetkőzni, tehát az valamelyest átjön a szerepben is. Szóval nem hiszem hogy teljesen más személyiség lenne a pasi színpadon.
2014. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat, eleinte az elso 1-2 hetben megvoltak,de mostmar teljesen nyugodtan veszem tudomasul pl hogy jon felem a folyoson....

Ettol fuggetlenul ha latom szinpadom, ugyanugy elajulok szinte...:)

2014. dec. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!