Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy szivat? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorka0317 kérdése:

Szeret vagy szivat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác és megismerkedtem vele az egész csak szexnek indult és utánna össze jöttünk de2 hét múlva szakitott velem es mikor találkoztonk azt mondta hogy nem szeret és stb. De elötte még írta hogy imád és szakitottunk. És szenvedtem miatta és tudta de nem érdekelte. De kb.2 hete el kezdtünk beszélgetni és mostmár ilyen barátság extrákkal van köztünk. De ő szerintem még szeret és én is szeretem őt. Szerintetek játszik velem vagy szeret tényleg?

#Párkapcsolat Szerelem Barátság
2016. ápr. 6. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne kezdj bele kapcsolatba mostanában,hogyha ennyire nyilván való jelekből nem esik le,hogy szívat.
2016. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az igen, jó buta vagy......

már az elején csak a szexre ment most meg hogy még fel is ajánlottad neki a folytatást persze hogy belemegy

nincs nála esélyed, teljes mértékben kihasznál

2016. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem szeret téged szivatni.
2016. ápr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zedricht ***** válasza:
Parszor lefekszik veled aztan megint ott fog hagyni:)
2016. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Siralmas, hogy ilyen naiv vagy. Eleve az, hogy "barátság extrákkal" eléggé kizárja,hogy szerelem legyen. De ha neked ez is megteszi, és jó,hogy egy párszor helyrerak aztán ott hagy, akkor hajrá!!!

De az full biztos, hogy nem szeret, és ha te pedig erre vágysz, akkor sürgősen hagyj fel ezzel a dologgal és keress egy normális srácot.

2016. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal? Ez nála kb. annyit jelent, hogy néha rádír,dumáltok ha épp unatkozik vagy nincs más ( ez lenne a barátság része) az extrák, na azt gondolom nem kell részletezni. Komolyan Te ilyen kapcsolatra vágysz? Érzelmileg és testileg kihasznál, megaláz, a haverjaival rajtad röhög. Miért engeded ezt? Küldd el, majd lesz aki megbecsül, hidd el!
2016. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és az hogy "még szeret" SOHA nem is szeretett, csak azért mondta, hogy levegyen a lábadról és megkapja az extrákat!
2016. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!