Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szeret vagy szivat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki 24 éves, én pedig 17 vagyok.

Gimnáziumba járok, a srác pedig már dolgozik.

Hatalmas humora van,mindig megnevettet.

Tetszik nekem már jó ideje. De nem akarom a tudtára adni. A családomnak egy közeli jó barátja.

Mivel nem vagyok biztos a szándékaiba nem szeretném elmondta neki,míg meg nem bizonyosodok róla hogy nem szivatna.

Sok időt szán rám,figyelmes és meghallgat. Sokszor játékos. Azonban a "múltja" nem épp a legszebb.

Anno volt neki egy barátnője akivel évekig együtt volt,ez eddig szép és jó, de az utóbbi két évben nem igazán volt komoly kapcsolata. Jobban csak kaland,például a környék legnagyobb könnyűvérű nőcskéjével. Lefeküdtek aztán ennyi.

Egyik ismerősöm akiről tudni kell hogy nem épp a legőszintébb s saját haverját is a háta mögött mindennek lehordja, olyanokkal fáraszt:"vigyázz vele"!

Holott nem is ismeri csak látásból. Mikor másfél éves kapcsolatból is léptem ki, rosszul éreztem magam s csak olyanokat tudott kinyögni: végre szingli,lehet rá hajtani. A támogatás s megértés mintaképe volt.

Neki minden lány tetszik,csak az unalmas hogy ezt a nap 24 órájába kell hallgatnom ,mert hiába zavarom el,újra és újra megjelenik.

Szerintetek hazudik?

A srác aki tetszik nekem azt mondta:"nem kell sietnünk,hisz időnk mint a tenger. Ha valaminek alakulnia kell,az majd magától fog." Mellékesen azt is hogy megfogja rángatni kicsit a kölköt, ha nem állít magán.

Szerintetek engem is csak megakar dönteni vagy komolyan gondolja?

Ma is találkoztunk. Ezen a héten délutános műszakba van , hétvégén meg éjszakázik.

Mivel d.u nem ér rá munka miatt, nekem meg d.e iskola. Gondolkodott hogy találkozhatnánk. S mivel elmaradt reggel első két órám , bejött hogy lásson. Reggel 7-re. ( Nem helyi , nem egy településen lakunk ). Sokat beszélgettünk. Nevetgéltünk. Incselkedett, játszott velem. Nem nyomult.

Aztán utánna időre elvitt kocsival a suliba. Mikor megállt az autó,csak néztünk egymásra vagy egy percig. Végig a szemembe.Én elmosolyodtam. S mondtam:"nem puszillak meg. Ne nézz így. " felnevetett és válaszolt:" tartsd meg a puszidat".

Szerintetek meg akar szivatni,vagy komolyan gondolja? Feltenné téttnek az egészet? ( nagyon jóba van a családommal. Ha megsz*patna, tuti elveszítené őket. Holott támogatták rendesen, régebben sajnos neki elhunyt az apukája.

Vélemény?


2015. jan. 7. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
ez beugratós kérdés? a kettő ugyanaz.
2015. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!