Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes lépés ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés ebben az esetben?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, egy régi hölgy ismerősöm rám írt fb-n beszélgettünk jó sokáig, majd jött az este és elköszönt. Másnap rá írtam mert olyan nyomott hagyott a szívemben hogy muszály voltam vissza írni (régebben is kicsit több volt mint barátság s jöttek az emlékek , de ez az én véleményem)majd 3. 4. Nap is rá írtam sokat beszéltünk. jött az 5. Nap nem írtam rá mivel hétvégén programja volt (kicsit vártam volna hogy rám ír,de nem tette) most viszont megint irtam neki felajánlottam hogy egyik nap haza viszem kocsival! Nem mondott nemet de igent se (nem tudja még)! Én nagyon szeretnék találkozni vele mivel mióta beszélünk szinte nem eszek nem alszok jár az agyam.. Nyomuljak meg hogy legyen belőle igen vagy mit csinaljak még esetleg? Persze mikor haza viszem megszeretnék állni pl étteremben ha van kedve hozzá ! De felek hogy mi lesz.. Elrontom a barátságukat vagy vmi ...
2016. ápr. 10. 11:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt hozzá teszem, hogy igen igen gyönyörű (nekem tökéletes) a lány! Én viszont nem tartom magam annak !

De kezdenem kel vmit mert bele őrülök az érzésekbe!! +hozzá teszem néha olyan érzésem van hogy muszályból beszél velem ! Pedig nagyon jókat szoktunk dumálni (bókolok is neki finoman . Nagyon sok mindent érzek és elakadtam! Azzal vigasztalom magam kicsit hogy azert még is ő írt rám elsőnek,csak fontos vagyok neki!!!???

2016. ápr. 10. 11:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem keresett, akkor egyértelmű. Pihentesd 1 hétig, várd meg h ír-e. Ha nem akkor ott a válasz, ha igen akkor se legyél biztos, mert nekem is volt ilyen, sőt én még el is küldtem a csajt a pic.sába, mégis keresett, aztán mégse lett belőle semmi. Csak óvatosan az érzésekkel, mert megszívod.
2016. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És az hogy rád írt nem jelent semmit (tudom, rossz érzés ezt olvasni, de nem akarom h utána még jobban padlón legyél), lehet, hogy csak unatkozott.
2016. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik, ha nincs ló a szamár is... Amikor épp ráér beszélget veled, aztán ha más dolga van, egész 7végén eszébe sem jutsz. Eleget nyomultál, pihentesd, várd meg jelentkezik-e.
2016. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat:)hat most az van hogy irtam neki (hetvegen elolvasta de nem irt semmit) ma irt vissza hogy nem jo neki , nem er ra ! Vissza irtam hogy rendben de mikor vegez mert el se mondtam neki hogy mikro lenne a tali (hany ora) irtam neki meg olyat hogy mondjon o egy mapot mikor jo neki ! Nem válaszolt azota sem :/
2016. ápr. 11. 16:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocs telorol vagyok!!!
2016. ápr. 11. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, azért nem válaszolt rögtön, mert akkor még nem tudta lesz-e fontosabb dolga, meghagyott tartaléknak. Aztán kiderült, hogy van jobb program is, ezért írta, hogy nem jó neki! Szerintem ne fuss ennyire utána, nem kell megalázkodni. Te megpróbáltad, ha akar valamit, keresni fog.
2016. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is, milyen dolog az sem, hogy válaszra sem méltat? Ne hagyd, hogy szórakozzon veled!
2016. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!