Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős a kísértés, tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős a kísértés, tudom hogy nem lenne jó. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy világi srácot, közös barátok által. Hogy eddig hogy nem találkoztunk, magunk sem értjük. Igazán jól kijövünk, mint barátok, rengeteg közös témánk van, mind a ketten nagyon furcsa és sajátos elgondolásunk van a világról, és... hát mind a ketten szinglik vagyunk jelenleg. Alapvetően jobban bírom a fiúk társaságát, és ez eléggé legjobb haver-szagú dologként indult, de ennek a srácnak van egy nagyon sajátos szeretetnyelve, ami rendkívül félreérthető. Az elején nekem sok is volt de meg tudtuk beszélni... Ettől függetlenül milliószor zavarba tudott már hozni ezekkel a hirtelen érintésekkel, és nem is esnek rosszul, az a baj. Jól is néz ki, rendes is, bírom is, de tudom, hogy mint pár, már nem tudnánk magunkat ennyire jól érezni, mert vannak dolgok, ( pl vallás, vagy politikai nézetek ) amikben teljesen különbözően gondolkodunk, és tapasztalatból tudom hogy ez hosszú távon nem oké egy kapcsolatban.

Nos. Őszintén, de burkoltan megbeszéltük, hogy neki végül is bejövök, nekem ő meg nem, és tök jó hogy haverok vagyunk. Aha. Csak ma reggel úgy keltem fel, hogy össze voltunk bújva, és nem akartam megmozdulni, mert iszonyatosan jó volt érezni az illatát. :D Tehát vannak nekem is ilyen kilengéseim, de összejönni nem akarok vele, és fizikailag több nem is történt köztünk, de amúgy nála ez még bele is fér, legalább is hitegetni nem akarom... Ugye nem fog belém szeretni?

Nagyon tapasztalatlan vagyok etéren. Eddig ha megéreztem hogy tetszem egy fiúhaveromnak, és sajnos nem hatott, hogy megbeszéltük, muszáj volt eltávolodni egymástól és addig várni ameddig szerelmes nem lesz egy másik lányba vagy barátnője nem lesz, stb, őt viszont nem akarnám elveszíteni, nem bírnám ki hogy ne találkozzunk, pedig lehet hogy mindkettőnknek jobb lenne... Mi legyen?


Amúgy 19 évesek vagyunk.



2016. jan. 31. 19:51
 1/4 anonim válasza:
22%
Hat ha nos, akkor inkább ne kezdj vele.
2016. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Jaaaa hogy 19 évesek vagytok... Mindent értek, de máskor ilyet a tini kategóriábalécciköszipuszipacsi
2016. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy komolytalan válaszokat kaptam. Nem hiszem hogy azok közé a 13-15-16 éves tinik közé kéne tennem a kérdésemet, akik naponta 90x felteszik a kérdéseiket annak reményében hogy itt majd megtalálják életük szerelmét. Bocs.
2016. jan. 31. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem élj a mának, és amikor vele vagy ne gondolj arra hogy mi lenne később, érezd jól magad a sráccal mikor együtt lehettek.:)
2016. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!