Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom. Az első nagy szerelem volt mindkettőnknek és úgy kb 2 évig tartott. Az együtt járásunk alatt többször szakított velem. Volt, amikor elég gyakoriak voltak a szakításai. De az ilyenek után mindig meggondolta magát. Olyan 1-2 évvel ezelőtt azonban végleg megromlott a kapcsolatunk. Akkor úgy véglegesen hagyott el. Volt pár találkozásunk, amikor úgy tűnt még lehet valami, de az ilyenek után is meggondolta magát. Amikor mintha összemelegedtünk volna, mindig akadt valami, amin mérges lett és elhagyott.


Ezt leszámítva, amikor együtt voltunk, akkor nagyon mély kapcsolat alakult ki köztünk. Kölcsönös volt a szerelem. Hosszas ismerkedés után, barátságból alakult ki. Elég sok közös emlékünk van.

Egy ideje nem találkoztunk, ő még akarná tartani a barátságot, de nekem ez így nagyon nem jó. Nagyon intenzívek az érzéseim iránta és nem tudom túltenni magam azon, hogy azok után ami köztünk történt elhagyott.


Nem tudom, hogyan léphetnék tovább. Attól tartok, ha lenne másvalakim, rájönnék, hogy nem olyan, mint ez a volt szerelem és visszavágynék. Emellett a volt szerelem mellett viszont nem voltam felhőtlenül boldog, sokszor éreztem magam kikészültnek. Csak valami miatt sosem tudtam elhagyni.


A problémám az, hogy nem tudom túltenni magam rajta. Néha olyan érzésem van, mintha ő lenne az igazi. Mintha valami még mindig kötne hozzá...

Nem tudom, mi ez az állapot, amiben rekedtem. Se vele nem vagyok, se nélküle. Szeretnék túl lenni rajta, de bármit is tennék, folyton eszembe jut. Volt, hogy már azt hittem, túl vagyok, nem rágódom többet rajta, aztán mégis itt kötöttem ki. Neki nem kellek már... Legalábbis ezt mondja. Én meg nem próbálkozom nála. Van, hogy ő mégis megkeres néha.


Nem tudom mi ez az egész. Nem vagyok tapasztalt a párkapcsolatok terén.

Tudna valaki javasolni valamit?


2016. jan. 15. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tobb evig voltal vele egyutt, ido kell hozza amig teljesen elmulik. Viszont amikor bizonyalankodsz, es azon ragodsz hogy lehet hogy megis o volt az igazi akkor meghosszabbitod a felejteshez szukseges idot.


Egyszeruen dontsd el hogy vege, es fogadd el hogy lesznek meg erzeseid vele kapcsolatban, de ezek el fognak mulni nem kell veluk foglalkozni. Es akkor valoban el fognak mulni par honap alatt.

2016. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most azt akarod hallani, hogy megis o volt az igazi csak felre ertes volt a szakitas, valoszinuleg ujra ossze kellene jonntok, hogy boldogok legyetek eltetek vegeig?
2016. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tartsd a barátságot se.
2016. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tsorba Kelemen válasza:

Az élet nem egy Jane Austen romantikus leányregény.

"Ha nem engeded el a múltat, megfolytja a jövődet!"

2016. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!