Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit gondoltok rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdem ,hogy tudom sokan jönnek ezzel a kérdéssel ...De azert én is felteszem ..:-D

Kinézetre elég átlagos vagyok,szerintem belsőre .....merésznek mondanám magam és harciasnak képes vagyok kitartani a véleményem mellett szeretek vitatkozni ,olvasgatni ,és nagykoromba körbe utazni a világot a legnagyobb álmom az ,hogy színésznő legyek és nm máshol hanem amerikába:-D :-D buta kis álom ....az iskolát szeretem főleg a szünetet :-D buliba nm nagyon járok korai is lenne inkább a barátokkal szoktam kimenni .....lehet sokan azt mondják majd hogy jaj kislány menj vissza babázni de én nm szeretnék babázni mert elvesztettem a kedvenc barbimat s a nélkül ..😂😂😨😨😅 szóval mi a véleményeteket tudom tudom a leírtak alapján nm tudtok véleményt írni ...😅😅😅13l



2016. ápr. 10. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos vagy.
2016. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

az, hogy tanulj meg helyesen írni, nm-et nemmel írjuk, tudod, és mindjárt jobb véleményünk lessz rólad.

még 13 évesen, a itt keress barátokat, hanem a környezetedben.

2016. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lesz kedves második vagy ezt csak példának szántad 😀
2016. ápr. 10. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Hajj. Szerencse, hogy 13 vagy, tényleg "gyerekes" álom, terv, vágy. Ja, azt kell mondanom, átlagos, de csak 13 vagy. Szociizálódj, szerezz barátokat. Amiatt a babás rész miatt gondolom, fárasztó vagy.

Mellesleg emlékeztetsz a matektanáromra :D

2016. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt hogy neked annyira mindegy én vagy másik 20 ismeretlen mit gondol rólad fiatal vagy... tanulj alapozd a jövőd
2016. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Épp ugyanazt gondolom rólad, mint minden ilyen kérdés kiírójáról.

Ha nem esett volna le, ennyiből nem gondolunk rólatok semmit, a nulla is több tudás mint ezek a leírások.

2016. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj de jól lenne, ha csak azok válaszolnának, akik mondanak is valamit.

"Csak akkor beszélj ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani."

Gandhi


Aranyos vagy, de a vitatkozós rész az annyira nem szerencsés. (Én inkább a visszahúzódóbb lányokat kedvelem, de ez persze másoknál, nem így van.)

Keress egy fiút a környezetedben.

Sok sikert.

2016. ápr. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ign fárasztó vagyok 😀😀 de azért kösz mindenkinek
2016. ápr. 11. 06:22
 9/11 anonim ***** válasza:
2 ev mulva keress meg :DDD ;)
2016. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irritáló vagy. Legalábbis nekem
2016. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!