Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van még nála?

Figyelt kérdés
Még tavaly év vége felé megismertem egy fiút interneten, de akkoriban még kifejezetten unalmasnak tűnt. Hosszú ideig piszkált azzal, hogy találkozzunk már, elvégre nem lakunk annyira messze. (Ugyanabban a városban járunk suliba.) Beleegyeztem, mert reméltem, hogy ha látja, hogy élőben mégcsúnyább, szerencsétlenebb és nem normálisabb vagyok, békén hagy. De ez nem így lett, sőt bevallotta, hogy tetszek neki, és olyan hihetetlen kedves volt velem, minden találkozásunk után boldogan értem haza. Kivétel az utolsó, mert akkor elrontottam az egészet. Nagyon rossz napom volt és vele is bunkó voltam...hazafelé már elkapott a sírás, aztán később méginkább egy paraszt voltam vele mert tudtam, hogy ezt már elrontottam és ha mégtöbbször bocsánatot kértem volna tőle, csak kinevetne, ezért azt mondtam neki -miután kijelentette, hogy maradjunk szimpla barátok-, hogy igazából nem is akartam, hogy ő megszeressen. Talán ez volt az egészben a legnagyobb hibám, mert ezzel a mondattal kb. megsemmisítettem az azelőtti hónapokat. Óriási bűntudatom volt, legszívesebben meghaltam volna (vagyis ezzel próbálkoztam is, de igazából ezt még én is szánalmasnak tartottam). Néha rámír, és amikor azt írta, hogy tetszik neki egy lány, szó szerint sírógörcsöt kaptam, sőt még az (új) telefonomat is méterekkel arrébb dobtam. Nagyon "leütött" ez a hír...amióta ezek voltak, semmi életkedvem nincs, hiányzik is, de legszívesebben eltüntetném a föld felszínéről is. Szerintem sejti, hogy hiányzik nekem, de ő szándékosan a lelkembe gázol, mintha azt szeretné, hogy szenvedjek, vagy nem tudom. Szerintetek végképp megutált? Mostanában már egyre ritkábban is ír, mert soha nincs témánk...

2016. ápr. 10. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem utált meg. Csak az neki nagyon rosszul esett amit mondtál és nem azért nem írtam sűrűn mert utálom. Beszêlek vele erről hogy csak rossz napod volt akkor az nap és azért mondtad ezt. Írd még neki hogy hiányzik a társasága és bocsánatot kérsz a viselkedésedért. Ha ezt elmondod neki akkor megérti remélem és fogtok még beszélni sokat. Attól hogy nincs témáról az ne zavarjon mert az ilyen alkalmakkor beszéljetek arról ammi igazán fontos számotokra.


Remélem tudtam segíteni :)

2016. ápr. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de...már annyiszor bocsánatot kértem, de csak azt mondta, nem haragszik, mégis ha pl. megkérdezem, hogy mi a baja, nem akarja elmondani pedig eddig simán elmondta, stb...:/
2016. ápr. 11. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is irta beszéld meg vele a dolgot ,és mond el neki hogy mit érzel (ne csak szimplán bocsánatot kérj), mert ha sokáig ez marad akkor elöbb utó valóban megtetszik neki valamelyik másik lány...(valoszinuleg csak féltékennyé akart tenni téged azzal amit írt).
2016. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem olyan típus, aki hazudna akármit is. Hónapok óta ismerem és azóta talán egyszer hazudt, az sem biztos. Szóval nem hiszem...

Nem merek írni neki...félek attól, hogy elküld a francba.😢

2016. ápr. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!