Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Péntektől vasárnapig voltam egy egyetemi bulis programon. Nagyon jó volt. És találkoztam egy sráccal, akivel összehaverkodtam beszélgettünk és mind a két estén megcsókolt és nagyon aranyos volt. Viszont nem akartam vele lefeküdni és mondta, az utolsó este,hogy nincs értelme tovább itt csókolózni a padon és aztán visszakísért a haverokhoz. De közben állandóan dicsérgetett, meg nagyon jófej volt. Aztán másnap bejelölt facen, pedig nincs egy közös ismerősünk se... tehát keresnie kellett ahhoz h megtaláljon. Szerintetek, ha ráírnék, legalább csak annyit h Szia , hogy találtál meg ? Az gáz lenne ? Viszont ő 21 én meg 18 ., és ő vidéki én meg pesti.

#buli #románc #ANNYIRA HELYES
2016. ápr. 11. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég annyi, hogy "Szia!". Ebből már jön a beszélgetés.

De miért a fiúktól kérdezed a dolgot? :)

2016. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy ti mit gondolnátok erről ?Hogy egy buli után nem e gáz ráírni :( , mert lehet h ő csak annak tekinti h egy jó este volt
2016. ápr. 11. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát csókolózni oké, de ráírni már ciki?

Egyébként meg szemmel láthatóan csak meg akar d*gni, szóval én azt mondom, inkább tedd őt a "felejtős" kategóriába.

2016. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés ksözönöm az őszinte választ :))
2016. ápr. 11. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!