Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit gondoltok az állandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az állandó bókolásról?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, ha a barátnőtöket az teszi boldoggá ha állandóan dicsérhet titeket, és naponta többször is elmondja nektek mennyire mélyen szerelmes belétek. (Pl. "Az életemnél is jobban szeretlek. Ha te nem lennél az életemnek nem lenne értelme.) Ez nektek túlzás, vagy örülnétek neki?
2016. febr. 29. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én örülnék mert énis ilyen vagyok :)
2016. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem ez elég sok lenne, már az első nap az idegeimre menne ezzel. szerintem ez teljesen felesleges, így már úgy elcsépeli az egészet, teljesen jelentéktelenné teszi a bókolás fogalmát. az nem árt ha néha napján csinálja, de ne folyton. persze ízlések és pofonok, nekem nem jön be, de az előzőnek meg pl. igen
2016. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!