Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bele szerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bele szerettem az osztalytarsamba?

Figyelt kérdés
Ebben a tanevben kezdtem el egy uj osztalyba jarni es van egy fiu aki nagyon tetszik bele szerettem...elneztem vele baratkozni eleinte o is kedves volt es jol kijottem vele de mostanaban egyre csunyabbakat vag a fejemhez pl.undorito vagy...mit tegyek hetig birtam ugyhogy ra sem neztem aztan probaltam vele baratkozni es o meg erre megint olyanomat vagott a fejemhez hogy majdnem elsirtam magam.Minden este sirtam es sirtam aztan csak ,,elfelejtettem" valahogy de mivel osztalytarsak vagyunk mindennap laton es ahanyszor osszeveszek vele ugy faj...aztan jott az a 3 nap mikor nem jott iskolaba es olya boldog voltam felszabadult es boldog.... de mivel meg mindig ebbe az osztalyba jar es meg mindig fennt all az adott helyzet nem tudom hogy mit tegyek higy jobban erezzem magam igaz hogy jovore mar nem fog a mi osztalyunkba jarni mert kulfoldon fog elni de addig mut tegyek ugy erzem bele halok a fajdalomba....segitsetek ti mit tennetek a helyemben?

2016. ápr. 11. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeress ki belőle!!
2016. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnezesuket kerem a valaszoloknak a hibak miatt de gyorsan es figyelmetlenul gepelek...es a siras jobba elvolnta a figyelmem...
2016. ápr. 11. 17:12
 3/6 A kérdező kommentje:

1.valaszolo

Egyszeruen nem megy mar probaltam es nem megy....

2016. ápr. 11. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem is fog 1-2 nap alatt menni.

Az érzéseket nem lehet irányítani. De ettől még egy dolgot ne tégy: ne dobd el a női tartásodat! Belül még szeretheted, csak ezt ne mutasd ki, mert az lehetőséget adna rá, hogy még jobban fájdalmat okozzon.

Hidd el, majd ha tényleg megtalálod a valódi szerelmet, csak nevetni fogsz ezen. Tapasztalat. :) Aki valóban szeret, az az egekig fog dícsérni, nem ám olyat mondani, hogy undorító... És meglátod, majd te is sokkal vonzóbbnak találod azt, akitől kedvességet kapsz, mint azt, akitől fájdalmat.

2016. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beleszerettél, mit tudsz teni elfogadod vagy hazudhatod azt magadnak hogy elmult vagy hogy nem tecik xdd
2016. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne próbálj meg kiszeretni belőle...az úgysem fog menni :( inkább próbálj vakaki másba beleszeretni xD hülyén hangzik de nekem igy sikerült "kicsábulnom" egy beláthatatlan szerelemből ☺ jah és tüntess el minden olyan dolgot ami rá emlékeztet ;) pl. a polcról v. képeket törölj róla stb.
2016. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!