Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akarhat valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy van barátnője, de egyre furább dolgokat tesz. A múltkor behisztiztem rá, mondta, hogy várjam meg, de nem tettem, már vagy 50 méterrel arrébb jártam, mikor hallom, hogy valaki fut utánam, megölelt hátulról és nyomott egy puszit a fejemre. Egyre több szexuális utalást tesz. A múltkor sétáltunk, ő beült egy sörre, és meg akart hívni valamire, mondtam, hogy köszönöm, nem kérek semmit, ma meg egy kávéra akart meghívni, vagy kajálni, de mondtam, hogy vele tartok, de nem szeretném, ha költene rám. :)

2016. ápr. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, bár lehet hogy a barátnője ennek nem fog örülni...
2016. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett. Csak akkor fordulhatna komolyabbra a dolog, ha már szingli.
2016. ápr. 11. 20:15
 3/3 Anyád Gibbonja :D válasza:
Tuti tetszel neki. Bár nem biztos, hogyha úgy alakulna, akkor nem mondaná azt, hogy bocsi barátnőm van. Szerintem kicsit játszik, barátkozik :D
2016. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!