Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a fejemből....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve járunk egy osztályba,és az első pillanattól kezdve tetszik. Viszont én ezt nem merem elmondani, és nem is akarom. Jó baráti kapcsolatba vagyunk és mivel osztálytársak vagyunk, ha összejönnénk is és ha szakítanánk, akkor mind a kettőnknek szar lenne. Most van egy lány akivel irok, ha rámír, akkor elmennek a gondolatok, de amúgy szinte 0-24be rá gondolok, amióta, már 5 éve. Ha nem jön iskolába rögtön hiányzik számomra. Egyébként lehet, hogy érez irántam valamit, de nem akarok semmit elrontani. :( 16F

2016. ápr. 11. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel sose jöjjél össze senkivel az életben, gondolkodj előre mindig, hogy szar lesz ha már nem lesztek együtt..... te nem látod hogy ez mekkora baromság? Főleg hogy szakítás után ugyanúgy lehetnek barátok az emberek.

Mondd el neki mit akarsz tőle és kész. Semmi nem változik, max jó irányba ha összejöttök. Ha nem akkor meg marad minden a régi.

2016. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te magad gördítesz akadályokat a saját boldogságod elé, akkor magadra vess.

Továbbá #1 rávilágított a lényegre. Ilyen hozzáállással semmibe nem szabadna belekezdeni, mert "mi van, ha"...

2016. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod kiverni a fejedből akkor verd ki a fszodból. Amúgy az #1 válaszolóval értek egyet.
2016. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!