Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 5-6 hónap után se tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 hónap után se tudom kiverni az exemet a fejemből! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18F

Ő 17L

Pedig nem volt jó vele(ez a vélemény a kapcsolatunkról szakítás után alakult ki bennem,előtte úgy voltam hogy jó volt vele mert nem tudtam még miket csinált) mert megcsalt,titkolózott, hazudozott,elhanyagolt.

De ezeket szakítás után tudtam meg(elhanyagolást kivéve).

Teljesen úgy voltam vele hogy kitart mellettem és őszinte,és eszerint telt el az a pár hónap míg vele voltam de sajnos tévedtem. Nagyon szerettem őt. Én jobban szerettem őt szerintem mint ő engem,feltéve ha szeretett.

De néha még mindig arra eszmélek hogy róla álmodok,rajta gondolkodok vagy az instagramját nézegetem és előjönnek az emlékek.

Facebookon már letiltottam hogy ne nézzem a profilját vagy véletlenül se nézzen rá az én profilomra.

Mit csináljak ez ellen?



2016. márc. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az első volt akkor nem tudsz mit tenni, én is így vagyok, én is igyekszek elfelejteni, de én hülye azt is számon tartom mióta van együtt a másik pasival, bár én nem nézegetem a profilját
2016. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ő volt az első,de olyannyira szerettem hogy az hihetetlen.

A szakítás meg az én részemről volt,de ő intézte el hogy szakítsak.

2016. márc. 24. 21:43
 3/7 anonim válasza:
19%
vagdosd magad énis azt csináltam. Ahányszor sóvárogtam utánna, magamba véstem egy betűt
2016. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
90%

"az instagramját nézegetem és előjönnek az emlékek."


te jó ég... látszik, hogy már egy teljesen más, elkorcsosult generáció van jelen.. tudod mit? inkább tanulj, művelődj, kevesebbet haszáld a "közösségi" portálokat, sportolj, tanulj meg főzni és többet TALÁLKOZZ(ne chatelgess) a barátaiddal. előbb vagy utóbb, pláne ha nem adod könnyen magad, találni fogsz egy normálisabb fiút aki megbecsül.

2016. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 haver,csam úgy megsúgom hogy én vagyok a fiú
2016. márc. 26. 16:24
 6/7 A kérdező kommentje:
*csak
2016. márc. 26. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

# 4 Ezzel én is egyetértek!:) Az biztos, hogy aki értékesebb kapcsolatokra talál, az nem sajnálja a régebbi romlottakat. Szerintem többnyire azok érzik ezt, akiknek nem volt jobb (szerintem). Keress jobbat.

Normálisan minden ember megérdemelne legalább egy olyan kapcsolatot, ahol őszinték vele (a hazugságok, becsapás semmilyen formában nem elfogadható a kapcsolatokhoz), és tiszta "lappal játszanak". A hamis kapcsolatokban szerintem a szép emlékek (olyan együtt töltött idők, amikor elhittétek, hogy milyen jó a kapcsolat) nem sokat jelenthetnek, legalábbis amikor csak te tartod számon őket, közben azt hiszed, hogy ő is.

Az őszinteséggel meg kell tisztelni az embereket, semmi nehéz nincs abban, hogy valaki nemet mondjon, ha igazán úgy érzi. Vagy úgy látja valamilyen okból, hogy nem akarja és nem zavarja össze a másik érzéseit.

2016. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!