Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A sulimba jár egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napsi1D kérdése:

A sulimba jár egy nagyon helyes srác olyan népszerű 2 éve mást nem csinál csak néz meg mosolyog most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy most bejövök neki vagy csak az eszét játsza.2 hónapja ráírtam beszélgetünk egy kicsit majd nem írt vissza de azota is néz szerintetek?
2016. ápr. 12. 06:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Na velem is hasonló volt a fiúval, szép lány, és egy helyes de tán beképzelt fiú mindig nézett, beszéltünk bevezetett, még minden, hív buliba, de ha akarok menni, rendeztem magam, hogy ott legyek. Na szóval egy ... A gyerek, nekem ilyen nem kell, az is mindig néz, már sokszor bámul, de ha én mosolyog rá akkor csak a fejét rázza, ha még o néz, akkor minden ok, és ha még én is ránézek egy röpke pillanatra mikor néz, akkor is picit mosolyog és biccent a fejével. De nem lép semmit, már vagy 3/4eve mostmár hanyagolom a fiút, nem lényeg, hogy eszbontoan néz ki, direkt az ideálom, ha ilyen töketlen, és nem tud lépni... Sokan körülöttem azt mondják az esetre, hogy csak játszik, hogy magát fenyezze, hogy meg ez a csaj is bomlik utánna. Hanyagold szerintem a fickót.

18/l

2016. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!