Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első szerelem?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Hol szerettetek bele, mi lett a vége a dolognak?
2016. ápr. 12. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12 voltam ahogyan a barátom is. Egy kórházi rendelőben ismerkedtünk meg... Keserű vége lett a kapcsolatnak pedig egyetlen egy vitánk volt csak😢💔 (soha nem felejtem el)
2016. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 évesen néztem ki 15 eves koromra jöttünk össze akkor asszem 14 éves volt de csak akkor töltötte... 1 ev utan megcsalt és gyűlölet lett a vége és depresszió...
2016. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Reménytelen,a lány észre sem vett
2016. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Első szerelem tavaj találtam meg 12evesen és meg azóta is tart :)
2016. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Először a világ legjobb érzése pár hónap után a legnagyobb csalódás...
2016. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nagyon rövid, egy hónapos

én 18 voltam (és vagyok), ő 17

itt gyakorin ismertem meg, az lett a vége hogy váratlanul szakított facebookon, és csak később tudtam meg egy ismerősömtől hogy egy másik pasi miatt hagyott el

2016. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14 voltam, halálosan beleszerettem egy osztálytársamba, az intenzív folyamatosan ő jár a fejemben érzés 2 évig tartott kb. Mivel nem mondtam el neki soha, és igazán ő se közeledett, vagy ki tudja így sose jöttünk össze. Elég szar volt, sokat sírtam miatta:/ Még most is eszembe jut, mostanság egyre többet:S 18l
2016. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

14 voltam, ő 17, és mint minden lánynak, nagyon imponált, hogy húú, középiskolás korú fiúnak tetszem. Kölcsönös szimpátia és szerelem volt, de én még túl gyerek voltam hozzá, mivel elég későn érek. Nagyon fájt így visszagondolva, még 16-17 éves koromban is megremegett a gyomrom, ha megláttam. Mára már elmúlt teljesen, de ahol először megcsókolt, azt a helyet azóta is mindig kikerülöm. :))

19L

2016. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szar. 1,5-2 évig bele voltam zúgva egy lányba de ő meg le se szart.... És most is ilyen helyzetben vagyok... Csak annyival előrebb h nagyon jo baratok vagyunk...:/
2016. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

14 évesen szerettem bele egy szép nyáron, ő 13 volt. Párszor összejöttünk, de ő sosem szeretett igazán engem viszont. Négy éve szerelmes vagyok belé, és sosem múlt el. Fogalmam sincsen hogyan fog, csak nem tarthat örökké...:)


Borzasztó érzés hogy lassan négy éve minden nap rá gondolok, és tudom hogy ő nem. Ahányszor meglátom elfelejtek mindent amiért nem működhetett a dolog és csak visszagondolok milyen érzés volt amikor azt hittem minden rendben. Amúgy igen, összevissza görcsöl a gyomrom, és kiugrik a szívem a helyéről. Soha nem fog viszont szeretni, de akkor is van az egészben valami szép. Nem tudom elképzelni hogy valaha így szeressek másik lányt, a szerelem fogalma összefonódott a nevével, az arcával, a csókjaival, minden apróságával. Most is rá gondolok, és holnap reggel amikor felkelek is rá fogok gondolni, ő pedig éli a maga életét és eszébe sem jutok. Ez az én saját, személyi tragédiám.:)

2016. máj. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!