Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérdésem van a lányoktól es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem van a lányoktól es fiuktól is. Kérdésem a fiúktól: Melyiket választanátok? Szerelmet vallanátok helyettem az első lánynál? Vagy várjak? Kérdésem a lányoktól: Ti mit csinálnátok, ha egy olyan fiú szerelmet vall nektek. Aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval...egy új iskolába mentem kb 1 éve...


Itt nekem nagyon megtetszett egy csaj. Kicsit hasonlítunk egymásra, de sajnos kevésszer szól hozzám...


Egy másik csaj pedig tudom, hogy szerelmes belém, mert elmondták a barátai, és...hát látszik is rajta...viszont vele jobban hasonlítunk, de nem olyan szép...


Szóval...


Kérdésem a fiúktól: Ti Melyiket választanátok? Vagy várnátok másra?


lányoktól: Ha nektek 8.-ba lenne egy fiú, aki nektek szerelmet vall, de nem tetszik nektek...mit csinátok?



2016. ápr. 13. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom a többiek hogy vannak vele,de én nem járnák egy ilyen felszínes sráccal.

Hagyd mindkettőt,nálad mindenképp jobbat érdemelnek.

2016. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nekem már valott szerelmet 8.-as fiú, nekem nem tetszett. Így elmondtam neki hogy nem vagyok belé szerelmes. Azóta csak barátok maradtunk.

Bármelyiket is valadztod drukkolok neked . 

2016. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem ha nekem szerelmet vallanának és a srác nem tetszik, akkor beszélnék vele és hátha megtetszik :)
2017. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!