Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon durva lenne, ha összejö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva lenne, ha összejönnénk?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok, ő 17 éves fiú. Mindketten szeretjük egymást, azonban a korkülönbség szab nekünk határt. Ugyebár egy ilyen korban a fiúnak már vannak valamilyen szexuális elvárásai és, ezért is tartanánk "lehetetlennek" a kapcsolatot. Szerintetek is az lenne a legjobb, ha nem is firtatnánk tovább ezt az egészet?

2016. ápr. 13. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Éretlen a srác,csak arra menne,kihasználna.14 évestől nem sokat akarhat.(tapasztalat) 14/L
2016. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, ezt pontosan hogy érted?
2016. ápr. 22. 21:25
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát tapasztalat.Nem egyszer fordult már elő az,hogy a srác csak arra ment,és kihasznált.Semmit nem akart tőlem,a szexen kívül.És ugyanígy volt pár barátnőmmel is.Persze,én nem ismerem a te barátodat,lehet,hogy ő tényleg szeret,és veled szeretne élni,viszont én tudom milyen az,amikor kihasználnak.De szerintem egy próbát megér,ha a fiú tényleg akar tőled valamit,és érzed,hogy szeret.:) Sok sikert!
2016. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyúródeszkának nagyon igaza van!
2016. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!