Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy baj ha emiatt bűntudatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha emiatt bűntudatot érzek?

Figyelt kérdés
Nem rég szakitottam a barátommal, mivel már elmult a nagy szerelem, legalábbis részemről. Ő elvileg szeret. És mondta, hogy sirt miattam, meg minden. És én naggggyon rosszul érzem magam emiatt. Elmúlik majd mindkettőnknek?
2016. ápr. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a nagy szerelem 4 évig tart pszichólógiai értelemböl ezt valják:'D
2016. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 5bence5 válasza:
100%
Lehet hogy az ő részéről nem múlt még el, de ha téged már ő nem érdekel akkor haggyad, majd elfelejt lassan.
2016. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez a tipikus olyan érzés, amire semmi szüksége az embernek, és felelőssége sincsen a másik ember érzése miatt. Egyrészt, mert az őbenne van, tehát az ő feladata gondoskodni a lelkecskéért, másrészt te rosszul érzed magad, mert neki fáj.. Nem!, nincs felelősséged benne. Megvan az okod, vége. Sajna ennyi.


Szóval az, hogy bűntudatot érzel, csakis neked baj. Ez az érzés benned van, te felelsz érte. A te érdeked, hogy te jól érezd magad.

Úgy, mint az exednek.. neki is a saját érdeke,hogy jól érezze magát. Nem vagyunk felelősek mások érzéseiért, csakis a sajátunkért!


el fog múlni, amint foglalkozol vele, hogy elmúljon, azaz megérted mi megy végbe benned

2016. ápr. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!