Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jo lenne vele összejönni de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo lenne vele összejönni de már rég nem tartjuk a kapcsolatot. Tipp? 14L

Figyelt kérdés

Volt osztálytársam a fiú, két éve nem láttam. Nekem nagyon bejött és tudom h én is neki akkor.

Olyan jó lenne vele összejönni, vagy legalább újra találkozgatni, de más suliba járunk sajnos, viszont itt lakik két utcányira. Mit csináljak szerintetek? Köszi a válaszokat ;) :*



2016. ápr. 14. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha veletlenul látod az utcán köszönj neki, kérdezd meg hogy van, hogy tetszik neki az új suli stb. Aztán amikor elkoszontok mond meg neki hogy jó volt újra látni, vagy hogy rég találkoztatok vagy valami ilyesmit :D ha bátor vagy akkor kérdezd meg hogy majd találkoztok e valamikor ;)


Írj rá FB-n és ott is ugyanazokat kérdezd meg :) aztán amikor ott köszöntök el akkor írd hogy "remélem majd még beszelunk" :D vagy ilyesmi:)

(Bocsi a hibákért, telorol vagyok.)

2016. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű köszi ez nagyon jó :) Csak nem akarok túlzottan rányomulni sem
2016. ápr. 14. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Akkor amire azt írtam hogy "Ha bátor vagy..." azt hagyd ki:) 14/L

2016. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!