Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy csak azért hitetted el azzal a valakivel, aki iránt sokat érzel, hogy nem akarsz vele összejönni, csak hogy még továbbra is tarthassátok a kapcsolatot és ne veszítsd el őt?

Figyelt kérdés
Ha megtudja ez az illető, hogy mit érzek iránta, akkor még minimális kapcsolattartás sem maradhat köztünk, és ha nincs esélye a találkozónak, nem tudok a közelébe lenni és később elgondolkodtatni, hogy idővel legyen valami köztünk.

2015. ápr. 5. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg az "Ahol a szivárvány véget ér" c filmet. Ez kb ugyan az.

Miért lököd el magadtól?

Az unokatesód vagy mi?

Életed végéig bánni fogod lehet. Ha már van nője/pasija és komoly a dolog, akkor már mindegy... majd h újra szingli lesz vesd fel a dolgot...

2015. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedülálló
2015. ápr. 5. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Baromság, menj rá, csak bánni fogod később. Magadnak keresed a kifogásokat.
2015. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rossz ez a felfogas. Hany eves vagy? Fiu vagy vagy lany?
2015. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már bepróbálkoztam nála, és visszautasított, de még beleegyezett abba, hogy tartsuk a kapcsolatot. Másodszorra nem merem megpróbálni, mert ez a helyzet még mindig jobb, mintha teljesen elveszíteném
2015. ápr. 5. 14:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Már akkor is majdnem az ismeretség rovására ment ez, mikor először bepróbálkoztam nála
2015. ápr. 5. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Átéltem a szitut,és szerintem ha nem kellesz neki,akkor inkább veszítsd el.Jobban jársz.
2015. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam. Szerintem valj neki szerelmet. Csak rosszabb lesz, ha nem teszed meg. Ha gondolod írj és elmesélem a történetem. :)
2015. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, megtudta egy pasi mit érzek, bár nem tőlem. Ő kavart mindenkivel, velem olyan rideg mostanába, pedig a haverja szerint volt hogy akart engem, nem tudom mit akar vagy akart e, nemrég közölte h megtartja a méltóságát, lehet nekem kellett volna közeledni. Jelenleg ugy néz ki többé nem látom, szerintem ha nem akar jobb igy, bár nem tudom h fogim bírni mert eddig minden nap mellettem volt. Viszont én már nem léphetek mert ugy érzem akkor mindent tönkretennék...

Neked kell tudni, érezni hogy mit tegyél, ha egyszer nyiltan elutasított hagyd, ha csak te érzed ugy hogy elutasított de sose mondta ki akkor kerek perec beszélj vele, sok mindenre jó a kommunikáció.

2015. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én voltam így... Aztán hopp, robbant a bomba, megcsókolt, kiderült, hogy ő is szeret. Én pedig most úgy érzem, hogy ő jobban szeret engem, mint én őt, és ezt nem érdemli meg. Akárhogy is jövünk ki az egészből, nagyon gáz lesz, mert még két évig nem csak, hogy egy osztályba járunk, hanem minden (nagyon-nagyon kislétszámú, 4-5 fős) óránk is közös, szóval ha esetleg szétmegyünk, az is vérciki lesz, de ha nem így történik és nem jövünk össze, akkor is tuti jön valami gubanc, ami betesz az egész "jó viszonynak". Ennek ellenére viszont azt gondolom, mindketten vagyunk annyira érett és intelligens emberek, hogy ezen túl tudjunk jutni, elviselni egymást, és emberi módon beszélgetni, még ha nem is barátokként. Én azt mondom, hogy aminek meg kell történnie, annak egyszerűen meg kell, szóval nem érdemes félni attól, hogy mi lesz később. Ha ő is szeret, összejöttök, ha nem, nem, de akármi is történik, az segíteni fog neked, hogy lezárd a dolgokat, akkor is, ha az később esetlegesen egy szakítás, vagy most egy visszautasítás. :)
2015. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!